Skirtingų modelių šakiniai krautuvai

parašė , 2013-08-30 10:19

Šakiniai krautuvai yra įvairiausių tipų, tiek dujiniai, benzininiai, dyzeliniai ar net elektriniai, šie krautuvai gali pakelti nuo vienos tonos iki beveik dvidešimties, tai priklauso nuo paties šakinio krautuvo galingumo, didumo, bei jame pritaikytų galimybių.

Pritaikyta važinėti ir nedidelėse patalpose, tad jai turite nedidelį sandėlį reikėtų žvalgytis iš mažesnių, ne tokių galingų svoriui, bet pakankamai didelę kėlimo galią turinčius šakinius krautuvus, kurį besirinkdami patys spręsite kokį kurą jums patogiau naudoti, ar norite elektrinio, tik reik turėti omenyje kad elektrinį krautuvą reikia turėti kur pakrauti, kad vėl galėtumėte naudoti.

Šakinių krautuvų stiebo aukščiai yra skirtingi, taigi pagal kėlimo aukštį ar esančias lubas galėsite nuspręsti kuris variantas yra jums palankiausias.

Žinodami kokioje patalpoje važinėsite galėsite išsirinkti ir tinkamiausias savo protektoriumi, ar modeliu padangas, kad geriau ir patogiau valdyti būtų šakinį krautuvą, kurį galite nusipirkti itin geromis ir palankiomis pirkėjui sąlygomis parduotuvėje UAB „Virenda“, kur yra tikrai didelis ir platus asortimentas visų krautuvų ir jiems reikalingų dalių.

Šakiniai krautuvai turi didelę kabiną, kurioje galite tiek sėdėti, tiek stovėti, priklausys nuo to kurį variantą šakinio krautuvo sau išsirinksite ir naudosite, sėdimieji variantai yra izoliuoti nuo kojų vibracijos, kadangi ant grindų yra guminis kilimėlis dengiantis viską kas yra po kojomis ir sustabdantis vibracijos pojūtį krautuvo vairuotojui. O pasirinkus stovimąjį pastebėsite jog viskas yra patogiai sukomponuota ir pagaminta, nereikia blaškytis po kabiną ieškant reikalingo valdymo prietaiso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.