Išsirinkite tinkamą kuprinę savo vaikui

parašė , 2013-04-12 13:24

KuprinėsPo rudens atostogų, atgal iki mokyklos apsipirkimo sezonas yra pajudėjęs, su tėvais, perkančiais visą naują aprūpinimą, kuris netrukus bus pakrautas į jų vaiko kuprinės. Taip pasirinkdama deramą kuprinės, kadangi dovana jūsų vaiko rudens atostogas bus labai gera mintis. Kadangi tėvai priima sprendimus dėl to, kaip į biudžetą aprūpinimo pirkimui ir kas produktai nupirkti, Niu Džersio Chiropraktikų Asociacija nori, kad jie atmintų jų vaiko sveikatą, rinkdama kuprinės, atvykite į prekybos miestelį “URMAS”.

Yra labai daug kuprinių, kad išsirinktų iš, ir teisingo jūsų vaikui pasirinkimas yra ne visada lengvas. Kuprinės atvyksta į visus dydžius, spalvas, audinius, ir formas – iš kurių visi padeda vaikams išreikšti jų savą stiliaus prasmę. Taip praktinis, kadangi kuprinės yra tiems, kas naudoja juos, kuprinės gali sukelti įtemptus raumenis ir sujungimo vietą ir juosmens skausmą kai dėvėtas klaidingai.

Žmogaus stuburas yra sudarytas iš 33 kaulų, pavadintų slanksteliais, ir tarp slankstelių yra diskai, kurie veikia kaip amortizatoriai. Kai kažkas sunkaus – tokio kaip kuprinė, užpildyta, yra knygos klaidingai padėta ant jūsų vaiko pečių, kurių jėgą papildomas svoris gali užtraukti jūsų vaiką atgal. Kad išmokėtų kompensaciją, jūsų vaikas gali palinkti pirmyn klubuose ar skliautuoti jo ar jos nugarą, kuri gali priversti jūsų vaiko stuburą suspausti nenatūraliai. Dėl sunkaus svorio jis ar ji neša, jūsų vaikas galėtų pradėti išvystyti petį, kaklą, ir juosmens skausmą.

“Manoma, kad bent jau visų studentų kuprinių pusė yra per sunki vaikams, kad neštų,” grupės viceprezidentas Brett Wartenberg pasakė. “Todėl, gydytojai ir chiropraktikai mato daugiau vaikų negu kada nors skundas dėl juosmens skausmo, kuris gali turėti ilgalaikę sveikatos reikšmę.”

Greta juosmens skausmo, studentai gali nukentėti nuo galvos skausmų, laikysenos problemų ir įvairių kitų sveikatos sutrikimų.

Ką mes galime padaryti apie tai? Amerikos Pediatrijos Akademija rekomenduoja, kad anksčiau, negu jūs nupirksite kuprinės, ieškokite kitų penkių kriterijų:

Pasirinkite lengvasvorę kuprinės, kuri neprideda daug svorio į jūsų vaiko naštą. Pavyzdžiui, nors oda keliauja pėsčiomis vėsus žvilgsnis, jie sveria daugiau, negu tradicinės drobės kuprinės.

Pasirinkite kuprinės su dviem plačiomis, pamuštomis petnešomis. Diržai, kurie yra per siauri gali ieškoti į pečius.

Pasirinkite kuprinės, kuri turi pamuštą nugarą, kuri aprūpina padidintą patogumą ir saugo dėvėtoją nuo baksnojimo prie aštrių kraštų (tokių kaip pieštukai, vadovai, užrašų knygelės, ir taip toliau) kuprinėje.

Pasirinkite kuprinės, kuri turi talijos juostą, kuri padeda skirstyti svorį vienodžiau per kūną.

Pasirinkite kuprinės, kuri turi daugialypes kabinas, kuris taip pat padeda skirstyti svorį vienodžiau.

Visas šias kuprines išvysite prekybos miestelio “URMAS” prekyvietėse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.