Žvejyboje svarbu – apranga žvejybai

parašė , 2013-04-18 07:29

Apranga žvejybaiAprangai žvejybai keliami specifiniai reikalavimai. Svarbiausias kriterijus – nepraleisti vandens. Dar svarbus reikalavimas – apsauga nuo šalčio. Apranga žvejybai dažniausiai nebūna madinga. Apranga žvejybai turi būti funkcionali. Apranga žvejybai geriausiai gaminama tose šalyse, kur žvejyba yra svarbi šalies ūkio šaka. Tuomet gerai išaiškinama kokia turi būti, kokie aprangos žvejybai kriterijai, reikalavimai. Dažniausiai yra universali. Apranga žvejybai yra skirta ir vyrams, ir moterims. Apranga daugiau aktuali pagal verslo pobūdį, o ne madą ar lytį. Padovanoti aprangą žvejybai yra ypatinga pagalba žvejui, nes yra tarsi jo oda.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/prekes-laisvalaikiui/apranga-zvejybai/

Vienas atsakymas į “Žvejyboje svarbu – apranga žvejybai”

  1. Ugnius says:

    Sunku įsivaizduoti žvejį be valties. Mano namymu labai svarbu apranga žvėjybai, bet ir nemažiau svarbu kokia bus žvejo valtis. Bausa.lt yra didelis pasirinkimas valčių žvejybai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.