Kaip grynųjų pinigų paskolos ir p2p paskolos lyginasi

parašė , 2014-12-26 21:43

Kai jūs turite pasiskolinti pinigų skubiu pagrindu, ir jūs negalite nueiti į savo banką dėl vienos priežasties ar kito, jūs galite svarstyti skirtingas alternatyvas. Kai kurie iš populiariausių vieno dolerio banknotų apima grynųjų pinigų paskolas ir nuo pero prie pero (P2P) paskolos. Sužinokite, kaip jie lyginasi, kad jūs galėtumėte pasirinkti teisingą pasirinkimą jums.

Skolintojas

Grynųjų pinigų paskolos yra pasiūlytos finansų kompanijų. Jiems duoda licenciją ir reguliuoti. Jie turi skolinančius kriterijus ir aiškiai apibrėžtus reikalavimus ir skolina ypatybes. P2P skolintojai, antra, yra iš tikrųjų privatūs asmenys. Jie siūlo kredito produktus per platformas, kurios tipiškai veikia tinkle. Platformos, kurios veikia teisiškai yra po reguliavimu. Spręskite patys, kad patvirtintų, kad jūs turite reikalo su įstatyminiu skolintoju
Nuo pero prie pero skolintojai paprastai neturi tikslių skolinančių reikalavimų. Jie vertina pretendentus ant savo savų privalumų.

Paskolos Kiekis

Jūs galite pasiskolinti gana mažus kiekius pinigų su grynųjų pinigų paskolomis. Daugumos nuo pero prie pero vieno dolerio banknotų siūlo panašius kiekius. Tačiau, kadangi jūs turite reikalo su atskiru skolintoju, jūs galite sugebėti susitarti dėl aukštesnio paskolos kiekio. Yra kai kurie skolintojai, kurie pasiūlys didesnius paskolos kiekius automatically. Grynųjų pinigų skolintojai gali taip pat padidinti kiekį pinigų, pasiekiamų jums, jei jūs tampate reguliariu klientu. Jūs galite taip pat gauti daugiau pinigų, jei jūs turite aukštesnes pajamas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskolos Pritaikymas neįgaliesiems

Finansų kompanijos, siūlančios grynuosius pinigus, paskolina kreditingumo patikrinimus, kuriems paprastai vadovaujama, ant pretendentų. Tai, tačiau, nereiškia, kad jūs negalite pasiskolinti pinigų, jei jūs turite blogą kreditą. Skolintojai daugiau domisi jūsų pajamomis ir ar tai pakankama atmokėjimui kiekio, kurį jūs skolinatės. Dauguma P2P skolintojų valdo kreditingumo patikrinimus be to. Jie yra daug atlaidesni negu bankai, tačiau, kai prieita prie blogo kredito. Jei jūs galite įtikinti skolintoją, kad jūs sumokėsite tai, ką jūs įsiskolinate, jūs turėsite aukštas galimybes gauti pinigus.

Palūkanų normos ir Mokesčiai

Grynųjų pinigų skolintojai tipiškai turi nustatytų palūkanų normas ir mokesčius, kurie yra pristatyti perspektyvos paskolos gavėjui iš anksto. Jie nėra priklausantys deryboms. Nuo pero prie pero skolintojai gali parodyti didesnį lankstumą, bet jūs turite turėti galvoje, kad jie yra šiame versle naudai. Kitas daiktas, kad pažymėtų yra, kad jie gali pasiūlyti truputį žemesnes palūkanų normas net palyginti su bankais, bet jie paprastai išieško daug aukštesnius mokesčius. Jūs turite taip pat stebėti atidžiai mokesčius už skolinančios platformos naudojimą. Juos gali įkrauti atskirai.

Pagaliau, jūs turite žinoti, kad ir nuo pero prie pero, ir grynųjų pinigų paskolos turi griežtus atmokėjimo terminus, prie kurių jūs turite prikibti. Kitaip, jums gali iškelti bylą skolintojas.

Vienas atsakymas į “Kaip grynųjų pinigų paskolos ir p2p paskolos lyginasi”

  1. Aleksandr says:

    Nieko BIGBANGAS nepadejo,net Refinansuot negalejo mano creditus,ir ka daryt tokiu atveju? kaip atiduot? o palukanos kasdien skaicioja……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.