5 efektyvūs patarimai, kad pagerintų apyvartinį kapitalą

parašė , 2015-06-28 13:07

Ar jūs rizikavote į verslą ar turite nustatytą, apyvartinis kapitalas yra svarbus jūsų verslui sektis. Tai apibrėžiama kaip pinigai, kurie yra pasiekiami su verslu, kad sutiktų kasdien reikalavimai ir yra apskaičiuoti, išskaitydami visus einamuosius apyvartinių lėšų įsipareigojimus. Jūsų apyvartinio kapitalo vadyba nustato efektyvumą, likvidumą, ir finansinę jūsų verslo sveikatą, kadangi tai apima viską nuo vadovaujančio inventoriaus, grynųjų pinigų, mokėtinų ir gaunamų pranešimų, į skolingas skolas.

Su gera pinigų cirkuliacija, jūs galite užmokėti savo trumpalaikius įsipareigojimus tučtuojau; tačiau, bloga pinigų cirkuliacija mano, kad jūsų kompanija kovoja išgyventi ir nesugeba padidinti pardavimus, mokesčio sąskaitas, ir sutikti kiekvieną dieną išlaidas
Tinkamai nevaldydamas grynųjų pinigų, verslas gali nepasisekti; todėl, bet kokiam verslui tampa būtina pagerinti kapitalą. Yra kai kurie patarimai, kurie padeda mažos įmonės savininkams gerinti jų pinigų cirkuliaciją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Rinkite grynuosius pinigus, savalaikius

Kad turėtumėte daugiau kapitalo, rinkite savo grynųjų pinigų užmokesčius greitai. Svarbu įgyvendinti deramas ir rūsčias kolekcijos procedūras, kadangi tai padės jums vengti didėti skolų ir papildomų pavėluotų fondų. Paklauskite klientų, jei jie gavo sąskaitą ir garantuoja, kad jie daro savalaikius užmokesčius, kuriems, kuria sąskaitą, kai tik prekes tiekia.

2. Panaudokite visus kompanijos vertingus dalykus

Tam, kad pagerintų apyvartinį kapitalą, tai yra didžiausia svarbus, kad mažos įmonės savininkai kaip jūs turi panaudoti visus vertingus dalykus ir išteklius efektyviai. Jūs turite tikrinti laikymą bet kokiai įrangai, kuri gali būti parduota ar suremontuota. Dažnai sena mašina gali dirbti efektyviai po kažkokio remonto ir tokiu būdu, sutrukdyti naujoms investicijoms. Turėdamas efektyvią politiką, garantuokite, kad pinigai yra išleisti išmintingai ir kontroliuoti nereikalingas išlaidas. Tai padės jums taupyti pinigus.

3. Užmokėkite savo skolas laiku

Jei jūs norite palaikyti gerą kredito reitingą, tai būtina, kad jūs turite užmokėti savo skolas laiku. Nemokėdamas jūsų savalaikių skolų, jūs ne tiktai paveikiate savo kredito įrašą, bet taip pat ir mokate sunkią normą palūkanų, Be to, turėdamas gerą kredito istoriją padeda jums gauti verslo paskolas lengvai. Su jūsų gera valia, jūs galite padidinti apyvartinį kapitalą produktyvumui ir plėtimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Išvenkite daryti savo inventorių atsakomybe

Neabejotina, kad jūsų inventorius yra vertingas dalykas; tačiau, neparduotas inventorius paveikia jūsų pasiekiamą pinigų cirkuliaciją. Jei jūsų inventorius nepavers į grynuosius pinigus, tai tai netrukus taps atsakomybe, ir jūs turite išvengti to. Apžvelkite savo inventoriaus laiką į laiką ir padarykite bet kokius pakeitimus jei reikalingas. Jūs galite taip pat aptarti svarstomą problemą su savo tiekėju ir susitarti dėl geresnių terminų.

5. Paimkite apyvartinio kapitalo paskolą

Kad užmokėtumėte už nelauktas išlaidas, panaudokite verslo grynųjų pinigų pažangą. Tai padeda jums išgyventi ne sezono mete ir yra vienas iš geriausių būdų įšvirkšti pinigų cirkuliaciją. Verslo grynųjų pinigų pažanga gali būti sutvarkyta skubiai ir atvykti su lengvu atmokėjimu. Daug kompanijų yra ten, kad sąsajos skolintojai su mažos įmonės savininkais ir padeda jiems imti paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.