Atvirkštinis paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymas: šitos paskolos neša aukštesnį pavojų?

parašė , 2017-08-09 16:28

Pagal statistiką, surinktą Nacionalinės Atvirkštinės Paskolos Skolintojų Asociacijos, tarp 10 000 ir 15 000 Naminių Konversijos Teisingumo Paskolų (HECMs), yra šiuo metu techniniame finansinių įsipareigojimų nevykdyme. Kai kurie skolintojai net pašalino ant vyresniųjų, kurie negalėjo susitarti, kad užmokestis suplanuotų ar kitaip gautų jų lauke finansinių įsipareigojimų nevykdymo paskolą.

Pradžioje, tai gali atvykti kaip smūgis. Su HECM, paskolos gavėjai neprivalo daryti mėnesinius užmokesčius. Tačiau, galima neįvykdyti įsipareigojimų pagal paskolos sutartį, ir deja, atrodo, kai kurie vyresnieji daro taip.
Pagrindiniai punktai į Atvirkštinės Paskolos Priežiūrą

Yra keli daiktai, kuriuos vyresnieji turi padaryti, kad palaikytų HECM. Pirmas turi neatsilikti namo nuo remonto. Jei naminiai nukritimai į prastą būklę, paskola bus padėta techniniame finansinių įsipareigojimų nevykdyme. Kai kuriais atvejais, paskolos gavėjo paskolos sutartis galėtų rodyti "remonto raitelį." Remonto raitelis yra sutartis, kuri duoda vyresniesiems specifinį laiką po jų paskolos uždarymo, kad padarytų tam tikrą būtiną remontą. Vyresnieji, kurie nepajėgia palaikyti jų sutarties dalį bus taip pat paskirti finansinių įsipareigojimų nevykdyme.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, viso atvirkštinio paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymo dauguma turi bendro su paskolos gavėjų būsto savininkų draudimu ir nuosavybės mokesčiais. Vyresnieji turi palaikyti visą būtiną draudimą jų paskolos gyvenimo laiku. Reikalingas draudimas priklausys nuo asmens geografinio rajono. Kai kurie rajonai tiktai reikalingas pagrindinio pavojaus draudimo, tuo metu, kai kiti rajonai taip pat reikalingas, kad paskolos gavėjai neštų draudimą nuo potvynio. Iki tol, kol paskolos gavėjai neatsilieka nuo šitų dviejų kainų ir tęsia panaudoti jų namus kaip jų pagrindinę gyvenamąją vietą, jų paskola bus saugi nuo finansinių įsipareigojimų nevykdymo.

Tiesa Apie Atvirkštinį Paskolos Finansinių įsipareigojimų nevykdymą

Žinios apie atvirkštinį paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymą dažnai daro antraštes. Tačiau, tiesa yra, atvirkštinės paskolos yra ne pavojingesnės negu naminės teisingumo paskolos ar persiunčia paskolas. Iš tikrųjų, kadangi paskolos gavėjai neprivalo daryti mėnesinius užmokesčius, šitos paskolos turi būti daug saugesnės.

Kad sutrukdytų būsimam finansinių įsipareigojimų nevykdymui, priešingos pusės paskolos konsultantai privalo auklėti vyresniuosius ant savo pareigų kaip paskolos gavėjas. Daug skolintojų taip pat dirba, kad garantuotų, kad paskolos gavėjai supranta ilgalaikę šitų paskolų reikšmę. Tačiau, Skyrius Gyvenamųjų namų rajono ir Miesto plėtros (HUD) nusprendė sumažinti finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojų, įgyvendindamas finansinius vertinimus. Ateityje, skolintojai privalės vertinti vyresniuosius, pagrįstus jų kreditu ir pajamomis. Kai tai įvyksta, vyresniesiems galėtų atsakyti anapus atvirkštinės paskolos, jei jų pajamų ar kredito rezultatas yra per žemas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai finansiniai vertinimai nėra dar reikalingi, yra žingsnių vyresniųjų, gali paimti, kad apsaugotų save prieš finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Kad garantuotų, kad draudimas ir mokesčiai yra užmokėti, vyresnieji gali atidėti savo pajamų dalį, kad apimtų šitas kainas. Kai vyresnysis pasirinks šį pasirinkimą, jo ar jos paskola servicer bus toks, kad pasielgtų su visu draudimu ir mokesčio užmokesčiais.

Būsimo finansinių įsipareigojimų nevykdymo gali taip pat išvengti per atsargų planavimą ir išsimokslinimą. Vyresnieji, kurie žino, kad jie negali leisti sau užmokėti savo nuosavybės mokesčių ir draudimo neturi persekioti atvirkštinės paskolos. Ryški pusė yra, kad, iki tol, kol vyresnieji neatsilieka nuo šitų kainų, jų paskolos yra visiškai saugios ir bus saugios, kol jie lieka jų namuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.