Greita paskola be uzstato

parašė , 2013-03-19 14:21

Per daug metų, standartinė trukmė didelei paskolai Jungtinėje Karalystėje buvo 25 metai. Daug pirmo karto pirkėjai ir namo greita paskola be uzstato iniciatoriai bus automatically imti jų vidaus paskolą per šią trukmę todėl, kad, tris dešimtmečius, tai buvo priimtas standartas.

Greita paskola be uzstatoBet, daiktai yra versti pasikeisti Jungtinėje Karalystėje?

Naujas pranešimas iš Teisėtas ir Bendras suabejojo standartinę 25 metų paskolos trukmę ir prašė į skolintojus laikyti pasiūlymą ilgesniais atmokėjimo terminais paskolos gavėjams. Taip, jūsų kitas galėjo aukštai vertinti paskolą būti per daug ilgesnio laiko?
Dideli paskolos skolintojai turi ‘iš naujo kreditas nagrinėti paskolos trukmės ilgius

Teisėtas ir Bendras pranešimas palygino finansinę padėtį 35 metų ir 1977 ir 2012. Tai surado, kad tuo metu, kai požiūriai į būsto nuosavybę ir išėjimą į pensiją buvo palyginti panašūs, šeimos šiandien gavo didesnį jų savų finansų kontrolės laipsnį.

Paskolos Strategija pranešė, kad šiandienė karta susiduria su didesniais sunkumais išreiškiant jų dabartine finansine padėtimi ir perspektyvomis išėjimo į pensiją ir rekomenduoja, kad finansinių paslaugų kompanijos iš naujo nagrinėtų paskolos trukmės ilgius.

Kitos pasaulio dalys tikrai siūlo ilgesnius paskolos terminus. Brandos produktai yra pasiekiami iki 50 metų Prancūzijoje ir Ispanijoje, 60 Suomijoje ir net 100 metų Japonijoje.

L&G pranešimas mano, kad finansinių paslaugų bendruomenė turi busto kreditas svarstyti, kaip tai valdo kartą, kur išėjimas į pensiją yra procesas, o ne atvejis.

L&G korporacinis reikalų vadovas John Godfrey sako: "Net nepaisant to, kad greita paskola be uzstato šeimos daro naujus ir skirtingus pasirinkimus apie jų pinigų vadovavimą, brandos mylias žyminčių akmenų laukimas yra labai nuoseklus per kartas. Tai galėjo nueiti kažkoks kelias į lėto daugelio finansinio produkto vystymosi rajonų pakeitimo tempo pasiaiškinimą."

Požiūriai ir troškimai greita paskola be uzstato neėjo kartu su greičiu pakeitimų daugiau kaip praėjusius 35 metus ir pranešimus, ir komentaras apie einamosios paskolos rinkos valstybę turi būti nutaikytas į visų partijų drąsinimą svarstyti šitas svarstomas problemas ir apžvelgti būdą, kuriuo jie galvoja apie ateitį ir padeda šeimoms sutikti jų tikslus.

Paskolos Strategija praneša, kad 2002, 73 procentai 35-44 metų ar valdė jų namą tiesiai ar pirko jį su paskola. Tačiau, iki 2010, tik 8 procentai valdė tiesiai, ir 57 procentai pirko su paskola.

Daugiau kaip praėjusius 35 metus naujiems pirkėjams tapo sudėtingiau pasiekti ant turto kopėčių. Nukainodama infliaciją, vidutinė namo kaina pirmame 1977 ketvirtyje buvo 67.994£ palyginti su 164.955£ 2012. Su žmonėmis, mokančiais daugiau už turtą ir atsistatydinančiais vėliau, tai turi prasmę bankams išleisti paskolos gavėjus išimti jų paskolą per ilgesnį periodą. Daug paskolos brokerių norėtų pamatyti didelius paskolos skolintojų pasiūlymo terminus 35, 40 ar net 50 metų paskolos gavėjams ir palaikyti lanksčius patogumus. Tai įgalintų aukštus grynus vertės paskolos klientus sulaikyti jų atmokėjimą įperkamą, turėdami gebėjimą grąžinti greita paskola be uzstato kapitalą paskolai ir sutrumpinti paskolos trukmę vėliau, turi jie norėti į.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.