Į ką jūs turite dėvėtis po pasivaikščiojimo vietos?

parašė , 2013-01-01 07:22

Šokis yra baigtas. Pasivaikščiojimo vietos karalienė ir karalius buvo vainikuoti, užkandžiai išėjo, ir dekoravimas, ties kuriuo jūs dirbote taip sunkiai pradeda atrodyti nedaug palinkęs. Jūs turėjote nuostabią pasivaikščiojimo vietos naktį su vyru jūsų svajonių, ir jūs niekada nenorite, kad tai užbaigtų. Iš tikrųjų, jūs esate vis dar taip Proginiai drabužiai, kad jūs žinote, kad jūs negalite galbūt eiti namo dar. Šitie jausmai yra tiksli priežastis, kuri po pasivaikščiojimo vietų atsirado. Tuo metu, kai po to, kai pasivaikščiojimo vieta yra paprastai labiau daug atsitiktinė negu šokis, ir jūs esate daugiau negu pasiruošęs pasprukti iš savo suknelės ir kulnų, jums vis dar reikia to puikaus po pasivaikščiojimo vietos aprangos, kad tęstumėte į wow jūsų vyrą.

Oficialiam po Proginiai drabužiai, jūs galėtumėte pasirinkti šviesą, flirty menka trumpa vakarinė suknelė. Ne tiktai tai privers jus atrodyti seksualu ir moteriška, bet tai jausis daug patogiau negu jūsų suspaudimo pasivaikščiojimo vietos Proginiai drabužiai.

Net jei jūsų po to, kai pasivaikščiojimo vieta bus labiau atsitiktinė, jūs vis dar norėsite pažiūrėti savo geriausias. Kaip apie rūbų dėvėjimą apynasrio viršūnės ar tunikos su medvilninio audinio sijonu? Šis aprangos tipas leis jums vis dar atrodyti kartu padėtas, neturėdamas keisti jūsų plaukų ir makiažo.

Jei šis žvilgsnis yra vis dar per puošniai aprengtas jūsų skoniui, jūs galite visada dėvėti džinsus ar kelio ilgio gaučo šnopavimą su jūsų tunika ar apynasrio viršūne. Jei jūsų po to, kai pasivaikščiojimo vieta apims kokį nors fizinį veiksmą, tai galėtų būti puikiu aprangos tipu dėvėtis.

Jūsų po to, kai pasivaikščiojimo vieta gali apimti lauke veiksmą ar keliones lauke pusryčiams, kur jums reikės lengvo švarko, ypač jei oras bus vis dar vėsus. Planas paimti megztinį ar gūžtelėjimo pečiais švarką, kuris abu atrodys geras su bet kuriuo iš drabužių, aptartų virš. Jūs nenorite pridėti lipniai žiūrėdamas švarko prie žvilgsnio, kurį jūs bandote pasiekti.

Be to, bet kuris iš Odinė apranga atrodys didelis su žemais kulniukais, strappy sandalai. Jie pritaikys tiesiai su jūsų vis dar žaviu žvilgsniu būdami madingi ir patogūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.