Informacija apie reguliuojamas palūkanų hipotekos ir fiksuoto kurso hipotekos paskolos

parašė , 2011-12-21 15:10

Tai dažnai buvo pasakyta, kad asmens namuose tikriausiai yra viena didžiausių investicijų, jis arba ji gali padaryti gyvenime. It’s true; priklauso home gali būti labai brangu, bet reikia. Pastogės reikia pirminės ir nesvarbu, ar esate vieną arba vedęs su vaikais, jums reikia vietos savo. Ir jei nenorite eiti į nuomos amžinai, jums reikės investuoti į vieną.

Daroma prielaida, kad jei jūs esate skaičiavimas kai kuriais paveldėjimo ar kai kurie kiti Gratka, jums bus imti hipotekinę paskolą perkant namuose. Prieš įsipareigojant save bet hipotekos susitarimą, kreditai internetu tačiau būtinai Sužinokite daugiau apie skirtumus tarp reguliuoti norma hipotekos (ARM) paskolos ir fiksuotų palūkanų hipotekos (FRM) paskolos, galėsite pasirinkti protingai.
Reguliuojamas palūkanų hipotekos (ARM)

Reguliuojamas palūkanų hipotekos arba RANKOS yra taip pat žinomas kaip kintamo pajamingumo hipotekos tais atvejais, kai yra koreguojamas palūkanų norma paskolos periodiškai remiantis vyraujančios ekonominės indeksai. RANKOS, kurioje jūs turite žiūrėti į pagrindinės savybės yra: pradinė palūkanų norma, tikslinimo laikotarpį, perskaičiavimo, palūkanų normų ribos, skirtumas, neigiamas amortizaciją ir išankstinis baudos. Neturi būti bauginami su tų sąlygų nes jūs galite visada sužinoti jų poveikį jūsų numatomą paskolos, naudojant daug internete finansinių skaičiuotuvai.

Fiksuotų palūkanų hipotekos (FRM)

Tai gali būti labiau susipažinę su, kažką, kad jūsų tėvai, galėjo hipotekos paskolos tipą. Kaip matyti iš pavadinimo, FRM paskolos palūkanų norma už visą savo paskolos terminą nesikeičia. Bendrą hipotekos paskolos sąlygų paleisti 15 ar 30 metų.

Pasirinkdami RANKOS paskolos ir paskolos FRM

Jūsų pasirinkimas tarp dviejų rūšių palūkanų normų priklausys nuo, kurią jūs vertės daugiau: Stabilumo keliones ir fiksuotų palūkanų hipotekos reguliuojamas palūkanų hipotekos lankstumą. Atrodo, kad daugiau žmonių naudai FRM paskolas, nes palūkanų norma yra užrakintas visam paskolos. Žmonės paprastai nori jaustis saugūs su savo hipotekos mokėjimus, mokėjimo tą pačią sumą už likusią paskolos termino nepriklausomai nuo to, kaip palūkanų norma svyruoja finansų rinkos.

Kai kurie skolininkų baimės su ARM paskolų susijusiai rizikai. Kadangi palūkanų norma yra susieta su ekonomikos indeksų, yra visada tos tikimybė, palūkanų normos didėja. Ir jei tai atsitiks, jų mėnesinių mokėjimų taip pat padidės, tikrai. Ir vėl, palūkanų norma gali eiti bet kuriuo metu, jei ekonominės sąlygos tapti labiau palankūs. reklama internete Dėl mėnesio mokėjimų bus mažesnis.

Pasak finansų ekspertų, patartina pasirinkti reguliuojamas palūkanų hipotekos, jei jūs neturite jokių planų išlaikyti paskolos už jos galiojimo terminui, prasme, jei ketinate parduoti savo namą, bet kuriuo metu prieš tai mokate.

Norėdami nustatyti, kuris iš dviejų–ARM paskolos arba FRM paskolų–, yra geresnis pasirinkimas autoratlankiai dėl savo ypatingą padėtį, galite naršyti internete ir prieiti prie vienos iš daug svetainių, kurios siūlo nemokamą finansinių skaičiuotuvai. Naudokite juos palyginti dviejų režimų palūkanų už jus. Galite gauti iš šių svetainių skaičiai turėtų suteikti jums nurodymas, kaip atrodys jūsų mėnesio mokėjimų, kaip jei jūs einate surer fiksuotų palūkanų hipotekos ar lankstesnes reguliuojamas palūkanų hipotekos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.