Kada geriau nevairuoti išsinuomoto automobilio

parašė , 2018-02-24 12:13

Nors klausimas ir pasiūlymas nevairuoti per automobilių nuoma gauto automobilio gal atrodo, mažų mažiausiai, keistas, tačiau pasvarstykite apie šį pasiūlymą labai rimtai. Nes atvejų, kada geriau nevairuoti išsinuomojus mašiną, tikrai yra apsčiai.

Po išgertuvių

Turbo nuomaĮsivaizduokite, iš www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma išsinuomojate prabangią mašiną, išvažiuojate su ja į sodybą švęsti šventės, ir taip atšvenčiate, kad ryte prabudę neprisimenate, kaip čia atsidūrėte. Randate raktelius savo kostiuminių kelnių kišenėje ir suprantate, kad tie rakteliai nuo geresnės mašinos, negu jūsų darbinė gelda. Lauke jus apakina saulė ir gražus oras, truputį apsvaigsta galva, bet dar labiau nustebina prabangi mašina ant kiemo. Prieinate ir matote, kad rakteliai nuo jos, o salone – nuomos sutartis jūsų vardu. Viskas aišku. Ima grįžti prisiminimai. Na ką, šventė jau seniai baigėsi, visi išvažiavo namo, metas ir jums sėstis į savo karietą ir keliauti. Bet palaukite… Ar tikrai metas? Ne veltui švenčių laikotarpiu visur keliuose patruliuoja daug policininkų, kurie gaudo vingiuotai važiuojančius žmones. Nebūna jie iš pat ryto prigėrę, tačiau dažnai būna dar pakankamai neišsiblaivę, ir ne viską darantys taip, kaip tą darytų būdami geros formos. Todėl, jeigu po sunkių išgertuvių tikrai norite vairuoti, pirma pasinaudokite alkotesteriu, tuomet dar įsitikinkite, kad jaučiatės puikiai, pabendraukite su žmonėmis, išgerkite vandens. Jeigu avariją padarysite būdami apgirtę, draudimo nepadengs net ir KASKO, na o jūs būsite auto nuomos bendrovei įsiskolinę labai daug.

Jeigu labai ilgai vairuojate

Kartais ilgalaikė nuoma mums reikalinga tikrai ilgoms kelionėms. Taigi – čia dar vienas atvejis, kada jums praverstų susitvardyti ir dar nesėsti už vairo. Nes jeigu labai ilgai vairuojate, ir tikrai esate pervargę, geriau tegul šią išnuomotą auto už vairo paima kas nors kitas iš ekipažo. Net ir lenktynėse vairuotojai paprastai būna du – vien tam, kad kažkas galėtų tikrai saugiai viską padaryti ir vairuoti viską saugiau, paprasčiau. Ir į ilgas keliones važiuojant su mašina juk būna du vairuotojai, kad vienas galėtų pailsėti, kol kitas vairuoja.

Jeigu jaučiate keistą gedimą

Net ir išnuomota prabangi mašina gali sugesti. Ir tai turėtų būti veiksniu, atbaidančiu jus nuo minties sėstis į mašiną ir lėkti, kur akys veda. Taigi, jeigu juntate, kad mašinoje kažkas barška, o dar ir jeigu siaubingos oro sąlygos, tai tikrai jums nėra laiko rizikuoti – kvieskite pagalbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.