Kaip pasirinkti studentų paskolas?.

parašė , 2012-08-24 11:29

Kai jūs pasirenkate "teisingus" Studentų Paskolų Skolintojus, jūs tikrai galite nuleisti savo mėnesinį paskolos užmokestį iki 60 %. Tada, kaip pasirinkti teisius skolintojus studentams?

Mes turime svarstyti palūkanų normas, paskolos kiekį, paskolos terminus, užmokesčio mokesčius už kiekvieną trukmę, lengvą pritarimą ir gerą paslaugą. Konsoliduodami paskolas, mes galime taupyti daug pinigų.

1. Palūkanų normos

Žinoma, mes turime pasirinkti žemiausias palūkanų normas studentui. Palyginkite daugiau paskolų kompanijų, kad sužinotumėte, kokį aprūpina žemiausia palūkanų norma studentus. Tuo pačiu metu, mes turime pastebėti, kad palūkanų normos gali pasikeisti. Išsimokslinimo Paskolos Palūkanų normos federalinėse išsimokslinimo paskolose pasikeičia liepos 1-ąją, ir yra pagrįstos 91 dienų norma nuo paskutinio Iždo aukciono gegužę ir vidutiniu vienerių metų pastoviu brandos Iždo derliumi (CMT) praėjusią kalendoriaus savaitę, pasibaigiančią ant ar prieš birželio 26-ąją

2. Paskolos Kiekis

Visas paskolos kiekis yra pagrindinis faktorius pasirinkime paskolų kompanijų studentams, kurie nori pritaikyti paskolą su dideliu kiekiu. Jei jūs norite pasiskolinti daug, jūs turite leisti daugiau laiko, kad surastumėte skolinančius kompanijas, kurios nori paskolinti daug pinigų. Jūs galite pasiskolinti iki visos jūsų išsimokslinimo kainos. Studentai, besiskolinantys federalinę Tiesioginę Studentų Paskolą, apimdami subsidijuotas ir/ar nesubsidijuotas, yra priklausantys iki maksimalių leidžiamų paskolos ribų. Tai priklauso nuo kuris rūšis, naujokas, antrakursis, jaunesnis ar vyresnis, ir absolvento studentas. Pavyzdžiui, vienas priklausantis naujoko studentas gali pasiskolinti 5.500$, tuo metu, kai vienas nepriklausomas naujoko studentas gali pasiskolinti 9.500$.

3. Paskolos Terminai

Kai kurios paskolų kompanijos gali paimti iki 15 metų, kad atsilygintų, su 6 mėnesių grakštumo periodu, plius bet kokie atidėliojimo ar pakantumo periodai. Jūs galite pasirinkti skolinančias kompanijas, kurios leidžia, kad jūs mokate palūkanas tuo metu, kai mokykloje ir nėra niekada nubaudimo už tai, kad užmokėti anksti ar mokėti į priekį. Kartais, jūs uždirbate daug pinigų, jums, galbūt, reikia paskolos terminų peržiūrėjimo, kad sumažintumėte jūsų užmokestį.

4. Užmokesčio Mokesčiai už Kiekvieną Trukmę

Mes turime pasirinkti deramus užmokesčio mokesčius už kiekvieną trukmę. Jei jūs tiktai turite pasiskolinti mažą pinigų kiekį, ir jūs turite gebėjimą apsimokėti trumpame termine, jūs galite pasirinkti didelį užmokesčio mokestį už kiekvieną trukmę. Dauguma svarbūs, mes turime pasirinkti tuos skolintojus, kurie gali sumažinti mūsų mėnesinius paskolos užmokesčius.

5. Lengvas Pritarimas ir Gera Paslauga

Tomis pačiomis ankščiau paminėtomis sąlygomis, mes turime pasirinkti tuos paskolų skolintojus, kurie palaiko prašymą internetinio, greito pritarimo, minimalių formų ir greito sprendimo. Jų internetinė paraiška turi būti lengva užpildyti, ir jie gali pranešti žinią jums beveik nedelsiant, jei jūs turite teisę studentų paskolos konsolidacijai. Kai kurie skolintojai gali net atsakyti po mažiau kaip vienos valandos. Po pritarimo, jie turi turėti patogią internetinę sąskaitybą ir išskirtinį klientų aptarnavimą per atsidavusius ir labai mokytus ekspertus.

Tiktai prie asmeninio tyrinėjimo ir daugialypio palyginimo pagal jūsų savą sąlygą, gali jūs rasti, kad vyriausiasis skelbimas pažinčių skyrelyje skolina skolintojams su žemais kursais. Jei jūs nekonsolidavote savo paskolų anksčiau, dabar yra laikas pavežti vieną skolintoją, kuris aprūpina studentų paskolos konsolidacijos paslaugas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.