Kaip pasiskolinti pinigų, nemokėdamas psichiškai nesveikų palūkanų normų, net jei jūsų kreditas

parašė , 2012-11-24 07:48

Kai jūs esate beviltiškame grynųjų pinigų reikalingume, bet jums priešinasi su bloga kredito istorija, jūs galėtumėte būti gundomas į naudą pasiūlymų greitų grynųjų pinigų nuo nesąžiningo paskolos ryklio. Svarstoma problema su tokiais pasiūlymais yra, kad jūs ar mokate palūkanų normą taip aukštai kaip 400 % ar daugiau ar jūs galėtumėte užmokėti skolinančiai kompanijai pažangos palūkanas tuo metu, kai jūsų "paskola" buvo apdirbta ir paskui sužino, kad jūs niekada negausite žinių iš jo daugiau ne. Saugiausi asmenys, kad pasiskolintų pinigų nuo tiktai tame periode galėjo būti jūsų mylimais vieno dolerio banknotais ar draugais. Skolinimasis iš jų parduotuvės turi daug pranašumų, kuriuos šis trumpas straipsnis aptars.
Greiti Grynieji pinigai

Kai jūs pasiskolinsite pinigų nuo draugo šeimos nario, jūs gausite tai greitai.

Jie ketina būti paruošti išmokėti grynuosius pinigus, pagrįstus būtinumu jūsų reikalavimo ar bendrosios sumos, kurią jūs prašote. Jie sugeba taip pat kviesti savo prašymą ir greito fondo perkėlimo bankus, ir grynieji pinigai yra tučtuojau gauti jūsų. Kai jūs skolinatės nuo bankų, skolindamas įstaigas ar didelio procento skolintojus, reikalingas valandų, dienų ar savaičių anksčiau pritarimo.

Minimalus ar Jokios Palūkanų normos

Dar kita nauda skolinimosi nuo asmenų šalia jūsų yra, kad jie negalėtų galbūt išieškoti palūkanų mokesčių jums apskritai. Kai jie tikrai reikalingas tokio užmokesčio, tai galėtų būti ganėtinai minimalu tik, ir pagal pagrindinį kiekį jūs pasiskolinote. Įstaigų skolinimas įkrautų sudarytas palūkanas, kurios gali būti aukštos. Patartina, nors padaryti raštišką kontraktą tarp jūsų ir jūsų giminaičio ar draugo, kuris paskolino sumą jums, ir tai turi išreikšti datą užmokesčio ir normų palūkanų, dėl kurių sutariama, kad sutrukdytų mūšiui.

Paprastas Procesas

Skolindamasis nuo giminaičio ar galbūt draugas yra iš tikrųjų ganėtinai paprastas procesas palyginant su skolinimu įstaigų ir paskolos ryklių. Nėra jokio reikalingumo tiekti jūsų kredito istorijos įrodymą, kurie turi savyje banko sąskaitos išrašus, mokesčio galiukus, apmokestina tvirtinimus, bankroto įrašus taip pat kaip skiriasi su popieriais. Jūs galite net būti išbandytas per foną ir užuominos tikrinimą ir gausius susitikimus su skolintojais ar kitais kredito profesionalais. Jūsų draugai ir šeima antra, patikės jumis, ir jie galbūt nepaprašys, kad jūs įrodytumėte jūsų pats. Procedūra apima greitą atsakymą – ar tai yra taip ar galbūt skaičius ir palydėtas paprasto kontrakto, nustatančio jūsų užmokesčio datą ir sumą, už kurią jūs galėtumėte būti tikėtinas užmokėti.

Diskusijos yra Galimos

Buvo kambarys diskusijai, kai jūs skolinatės nuo draugų ar šeimos narių. Tai tiesiog ne pasiekiama su kitomis skolinančiomis įstaigomis ir bankais. Jūs sugebate suderėti dėl paprasto atmokėjimo plano, dėl kurio abi partijos galėjo būti paruoštos sutikti.

Vertas Tikslas

Šeima ir draugai galėjo būti paruošti paskolinti jums pinigus, kai tai yra dėl vertos priežasties. Jei pinigai bus būtini jūsų, kad pradėtų jūsų savą asmeninę kompaniją, užmokėti už mokymą ar net nupirkti maistą valgomajam stalui, jie galbūt nesumiš padaryti tai. Mylėti-vieno-dolerio-banknotai paskolins jums pinigus, pagrįstus altruizmu, ir jie gerai jausis, žinodami, kad jie padėjo jums su kažkokiu vertu daiktu. Turėkite galvoje, kad jūs skolinti pinigai todėl tai yra įsipareigojimas užmokėti už tai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.