Kas yra namų pagrįstas kelionių organizatorius?

parašė , 2012-04-25 11:45

Daugelis žmonių yra neaiškus apie kelionės pramonėje. Kelionių agentų dažnai manoma, kad tokie patys, kaip nekilnojamojo turto agentams. Tampa kelionių agento arba konkrečiau namų pagrįstas kelionių agentas yra ekscytująca karjeros keitimas arba išėjimo į pensiją parinktį. Kai kurie žmonės daryti tai visą laiką nors daugelis tai padaryti kaip dalis laiko verslo.

Kelionių agento knygos kelionės klientams ir tiekėjams mokama Komisijos pagal užregistruotas. Užsakymų, kad tiekėjai nemoka Komisijos, kelionių agento taip pat gali už kliento aptarnavimo mokesčio už savo laiko. Pavyzdys Jei buvo rezervuoti viešbutis pigios keliones kliento, viešbučio būtų tada siųsti čekį agentūrai po to, kai klientas patikrinome. Dauguma viešbučių mokėti 10 % kainos, viešbutis prieš mokesčius ir rinkliavas
A $100 už naktį viešbučių rezervavimo reikštų $10 per naktį, kelionių agento, kuris padarė keliones užregistruotas. Šis viešbutis kainuotų, tas pats klientas naudoja kelionių agento ar knygas į viešbutį tiesiogiai. Daugeliu atvejų kelionių organizatorius gali gauti geresnę kainą. Tai klientas nieko nekainuoja naudoti kelionių organizatorius, nebent kelionių paslaugų mokesčius.

Gali kas nors tai padaryti? Norint dirbti su tiekėjais, turite sąskaitą įsteigti su tiekėju. Dauguma reikalauja agentūrą surengti IATAN, CLIA arba lanko numeris. IATAN reiškia International Airlines kelionių agento tinklo. CLIA reiškia kruizinių linijų tarptautinės asociacijos. LANKO reiškia oro linijų ataskaitų Corporation. Kiekviena iš šių narystės reikalauja įvairių dalykų, įskaitant pardavimus, pinigų banko, patirties arba mokymo pramonės ir narystės mokesčiai. Daugelis reikės klaidoms ir praleidimams draudimo $1000000 arba daugiau.

Vidutinis kelionių organizatorius, narystė nėra galimybė su kai kuriomis organizacijomis, tarpininkas bus komanda su agentūra ir dirbti kaip nepriklausomas tarpininkas arba išorės agentas. Taip pat yra privalumų darbo su agentūra, nes dauguma kelionių agentūros keliones negali atlikti pakankamai pardavimo su konkretaus tiekėjo gauti Komisijos didesnės ir premijas. Darbo su agentūra su daug veiksnių gali padidinti Komisijos procentai tarpininkas gauna dėl jungtinio pardavimo atstovų visų agentūroje. Parama taip pat labai svarbus aspektas yra sėkmingai veiksniu. Agentai, kurie dirba ne su kitais paprastai jaučiasi daugiau izoliuoti ir išmokti tai padaryti visi solo. Kadangi Nr agentas gali turėti patirties, kad visur pasaulio arba apsistojantys greita paskola kiekvienas viešbutyje ar kurortas, turintys kiti, kad jūs galite gauti patarimų iš yra tikrai naudinga.

Visada yra apklausiamas kelionių agentūros ateitį. Tiesa pramonės pasikeitė įvairiais būdais. Keletas pakeitimų buvo geriau, kai kurie blogiau. Daugelis oro linijų iškirpote komisiniai už kelionių agentų. Tačiau yra daug kitų tiekėjų, kurie moka kelionių agentų daugiau, nei jie buvo prieš dešimt metų. Kruizai naudojama būti įrašytos tik turtingas ir dabar žmonės kiekvieną pajamų knygoje kruizai. Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau žmonių, eiti kruizai. Dauguma žmonių sako, jie nori iπvykti kruizas bent kartą ir daug kurie eiti savo pirmąjį ateina namo į norite užsisakyti kitą.

Jūs galite uždirbti Komisija daug kelionės rezervavimus.

Viešbučiai

Automobilių nuoma

Ekskursija paketai

Kruizai

Kai kurie lėktuvų

Tarptautinių oro linijų bendrovių bilietus

Kelionės draudimas

Žemės vežimo, įskaitant limuzinu

Pritraukimas bilietus

Traukinių bilietai

Visi žmonės reikia kelionės susitarimus tam tikru laiku. Tie, kurie imasi keliones reikia viešbučių rezervavimas. Tie, kurie reikia keliauti verslui reikia lėktuvų bilietai, automobilių nuoma paskola internetu ir viešbučių rezervavimas. Šeimų norite patirti atostogų su savo artimaisiais. Žmonių aplankyti šeimos ir giminės. Dauguma žmonių, kurie laimėti pinigų pasakyti, jie bus išleisti jį priimti gražus atostogos. Naujai vedusioms poroms eikite medaus mėnesiai. Jūs ne parduodate kažkas, kad yra sunku parduoti. Žmonės susisiekti jums padėti, jūs ne raginama juos arba jais bando parduoti juos kažkas jie don’t nori.

Visuomenę yra pagrindinis dalykas, bet kelionių organizatorius turi padaryti. Dauguma žmonių pateikti kelionių agentų į tai pačiai kategorijai kaip nekilnojamojo turto agentams. Jie mano kainuoja papildomai naudotis kelionių agento. Tai netiesa. Daugeliu atvejų tarpininką galima gauti geresnę kainą nei visuomenei per tiekėjų, kurie dirba tik su kelionių agentų. Daugelis žmonių nežino visas parinktis internetu atostogas. Gera kelionių agentui nėra. Kai žmonės yra išsilavinę apie kaip sumokėta, kelionių agento, jie yra pasirengę dirbti su kelionių agentų. Jei asmuo žino, kad jei jis arba ji leidžia rezervuoti viešbutis ir tai kainuos tą pačią kainą, neatsižvelgiant į tai, ji ar jis bus dirbti su jumis. Svarbu tegul žmonės žino, kaip galite padėti juos sutaupyti laiką ir pinigus dėl savo keliones.

Taigi, kaip jums į pramonę? Daugelis žmonių mano, jie turi eiti į mokyklą arba tampa sertifikuota. Tai ne tiesa. Galite gauti į pramonę ir pradėti mokymo. Aš don’t rekomenduoti kas nors išleidžiate tūkstančių kelionės mokyklos, kol jis arba ji žino, tai yra karjeros, jis ar ji bus tikrai norite tęsti. Tiesa yra tai, jūs neturite išleisti tūkstančiai mokomi. Yra daug kursψ laisvai kelionių organizatoriams iš tiekėjų. Taip pat yra organizacijos, pavyzdžiui, ICTA (Instituto, sertifikuota kelionių agentų), kurie siūlo kursus, kaip gauti daugiau metų patirtį pramonėje. CLIA taip pat siūlo kursus. Yra kai kuriose agentūrose, kuris pasiūlys mokymo. Net jei nuspręsite, kad tai yra norėtumėte siekti karjeros, jums nereikia išleisti tūkstančiai tapti išsilavinusių ir kompetentingos kelionių agentas. Yra daug kursψ, galite atlikti su tiekėjų ir organizacijų gauti geresnį išsilavinimą kelionės. Aš nuoširdžiai tikiu, hands’ dėl požiūrio yra geriausias būdas tapti geriau kelionių agento. Mokymosi dirbti su tiekėjais ir kaip rasti informaciją jūsų klientams reikia yra svarbi dalis tampa gera kelionių agento.

Kaip galima rasti Agentūros darbui su? Yra keletas organizacijų, skirta nepriklausomų kelionių agentų. NACTA ir OSSN yra viršuje organizacijos. NACTA stovi už nacionalinės asociacijos, užsakė kelionių agentų. OSSN reiškia už pardavimo paramos tinklas. Galite taip pat ieškoti internete kelionių agento namų pagrįstas programas. Niekada norėčiau rekomenduoti kas nors išleisti daug pinigų, kad pradėti šį verslą. Tai raktas į pirmą pabandyti ir pamatyti, jei ji yra kažkas tikrai nori daryti ir gauti mokymo prieš jums investuoti per daug pinigų į jį. Įsitraukti į pramonės pirma ir pamatyti, jei ji yra tikrai karjera, kad yra geriausias jums.

Jennifer Dugan CTA

Savininkas Dugan’s keliauja

Kelionių agento nuo 1993

[>

Copyright 2004 Jennifer Dugan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.