Kokio sklypo patogiam gyvenimui jums reikia?

parašė , 2018-03-21 08:50

Apsilankykite sodo prekių parduotuvėje ir lengvai suprasite, kokios technikos jums reikia: https://parkutechnika.lt/akumuliatorines-zoliapjoves. Tačiau kur apsilankyti, kad suprastumėte savo tikruosius poreikius sklypo atžvilgiu? Išties, žmonėms reikia skirtingų dalykų. Vieni nori kuo didesnio sklypo, kitiems užtenka pievutės prie daugiabučio…

Prie daugiabučio – bendra žaluma

Akumuliatorinė technika sodeKai prie daugiabučio darbuojasi akumuliatorinė vejapjovė – niekam jokių rūpesčių dėl to nekyla. Tai miesto gyventojai darbuojasi ir leidžia vykti tokiems dalykams, dėl kurių visa žaluma atsinaujina ir daugiabučio gyventojai, vaikai, gali laisvai lakstyti po pievą basomis. Aišku, prie daugiabučių pievutes labiausiai gadina ne ilga jų nepjovimo trukmė, o netvarkingi gyventojai, ypač netvarkinguoliai, auginantys ir vedžiojantys šunis. Dėl šuns išmatų palikimo gresia baudos, tačiau sunku įsivaizduoti, kad kas nors išties kokią nors baudą dėl to yra gavęs ar gavusi.

Mažiausias sklypas prie kotedžo

Jeigu kalbėtume apie nuosavus namus ir sklypus, kur važinėja jau nuosava akumuliatorinė vejapjovė, tai galima įsivaizduoti mažiausius sklypus – esančius prie kotedžų. Tokiuose sklypuose nėra daug ką pjauti, bet žmonės, kuriems yra mažai kuo rūpintis lauke, norisi bent jau turėti modernią techniką tam. Tokie sklypai gali būti vos kelių kvadratinių metrų, tačiau ir tiek užtenka praplėsti namui ir padaryti terasai ar tiesiog padėti kokiai gražiai pavėsinei, suoliukui. O vejukę tokią prižiūrėti nesunku, nes nedaug pjovimo.

Angliško tipo sklypas su galiniu kiemu

Tokie sklypai populiarūs UK kotedžuose, sujungtuose vieni su kitais. Priekinis kiemas dažniau yra išasfaltuotas, jame yra įvažiavimas į garažą, įėjimas į namus. O galinis išėjimas veda į galinį kiemą. Tokie sklypai, žinoma, neišvengiamai turi būti ir turi likti ilgi, nes visų savininkų sklypeliai yra siauri ir ligi. Tačiau susidaryti ploto gali ir nemažai, ir visur galbūt reikia nupjauti žolę.

Didesnis sklypas nuo 10 arų

Toks sklypas – optimalus pasirinkimas. Apie 7 – 10 arų leidžia be vargo sau įsirengti viską, ką nori. Ramiai gyventi susitvarkius sodą, nes tai neužtruks per daug. O vietos užteks viskam: ir vaikams pažaisti, ir darželiui, šiltnamiui padaryti, ir gėlėms ir krūmams auginti.

Didelis 20 arų sklypas

Toks vis dar pasitaiko mieste, tačiau žmonės, neturėdami ten nieko panašaus į ūkį, o tik sklypą laisvalaikiui, jau skundžiasi dėl per dideliu rūpinimosi. Didesni sklypai – nebent ūkiuose pastatuose, jie jau paprastai būna su kažkokia nedidele ferma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.