Kokioms reikmėms žmonės skolinasi dažniausiai

parašė , 2017-03-16 23:16

Nors Lietuvoje žmonės dažnai skundžiasi, kad viskas brangsta, tačiau ir pajamos žmonių didėja. Tai rodo ir pavyzdys, jo paskolos imamos ir toliau gana dažnai bei nemažomis sumomis. Ypatingai pastaruoju metu išaugęs paskolų, imamų būstui, skaičius ir kiekis. Kam žmonės dažniausiai skolinasi?

Būsto įsigijimui

PaskolosPastaruoju metu itin padaugėję didelės vertės paskolų sandorių. Jie yra skirti norint suteikti pinigus nuosavo būsto įsigijimui. Kainos miestuose nevienodos, vienur būstas pigus, kitur brangus, net ir tame pačiame Vilniuje būtų galima rasti tokios pačios kokybės du būstus, kurie kainuotų labai ne vienodai, nes būtų parduodami skirtingose vietose. Taip pat brangiausią sostinės būsto vietą ir atokaus užmiesčio ar kaimo būsto vietą skiria tikra finansinė praraja. Taigi, norint įsigyti savo būstą tenka rinktis: arba vykti gyventi į kaimą, užmiestį, arba prašyti paskolos bei su ja įsigyti butą ar kitokį būstą Vilniuje, galbūt net centre. Daug kas nori išlaikyti meisto pulsą, išlikti centre, todėl skolinasi ir perka butą Vilniuje, kad per daug nenutoltų nuo civilizacijos ir veiksmo sūkurio. Ekonomistai kalba, kad būto paskolų skaičius dabar tik auga, tai gali sąlygoti ir brangstatis būstas – tie, kurie dar planavo palaukti, jua ima būsto paskolas kuo greičiau, kad dar spėtų įsigyti sau būstą, kol dar visai kainos neužkilo.

Būsto remontui

Tačiau populiaru skolintis ne tik būsto pirkimui, bet ir jo remontui. Kartais skaičiuojame, kad mums užteks viskam: ir kapitaliniam sienų, grindų pakeitimui, ir naujoms elektros instaliacijoms, ir apšiltinimui, ir kosmetiniam remontui, ir langų pakeitimui. Tačiau remontas tuo ir yra įdomus, kad jau jo viduryje dažniausiai būna pasiekta ir viršyta ta suma, kuri buvo numatyta. Tad daug kas nenori gyventi pusiau įrengtose erdvėse, dėl to siekiama pasiskolinti ir tokiu būdu nuveikti daugiau negu reikia, pasiskolinti ir tuomet užbaigti tai, kas buvo pradėta. Kartais tam tinka ilgesnio vartojimo paskola iš banko, o kartais pakanka ir labai greito bei saugaus pasirinkimo – greitojo kredito iš kredito teikimo įmonių.

Automobilio įsigijimo

Kai kuriems žmonėms mašinos neprireikia visą gyvenimą ir jie tiesiog gyvena miesto centre, nueina visur pėsti, tik kartais pamąsto, kad gal vertėtų išsilaikyti teises, deja, vėliau patys savo norą užmuša mintimi – kam man to, jeigu aš galiausiai vis tiek visur eisiu, o ne važiuosiu. Taigi, tokie klausimai keliami daugybės žmonių. Kai kitiems, tuo tarpu, nereikia net svarstyti, ar reikalingos teisės ir mašina. Jie žino, kad be šitų dalykų jie tiesiog neišsiverstų. Tad paskolos kartais gali reikėti ir mašinai. Kai senoji neveikia ar neatitinka lūkesčių. Tarkime, jeigu yra labai gausi šeima, nepatogu važinėti su mažiukiu „vabalu“, reikia kažko solidesnio. Arba, jeigu žmogus dirba statybose ir jam su mašina kartais reikia nusivežti medžiagas, tuomet taip pat apsimoka pirkti didesnę mašiną. Paskolos gali padėti išpildyti šiuos lūkesčius, ar tai būtų paskola internetu, greitieji kreditai, ar kitoks būdas skolintis.

Automobilio įsigijimui rekomenduojame rinktis paskolą iš www.paskola23.lt.

 

Dažnas variantas – išperkamoji nuoma

Kaip paskolas galima traktuoti ir išperkamąją nuomą, kitaip – lizingą. Kartais net pamirštame, kad galima sakyti turime paskolą, nors oficialios paskolos sutarties lyg ir neturime. Ką tai reiškia? Išperkamoji nuoma retkarčiais tampa būdu nusipirkti tam tikras prekes, kurių labai reikia, tačiau kurioms tuo metu neturima pakankamai lėšų. Tai gali būti telefonai, televizoriai, automobiliai. Turėdami telefono sutartį ir su ja pasirašytą dokumentą, jog telefonas jums priklausys tik po 2 metų, kai ryšio operatoriui 24 mėnesius sumokėsite po 10 eurų už telefoną ir 5 už ryšį, net nesusimąstome, jog tai irgi paskola. Atrodo – moku už paslaugas, ir tiek. Tačiau tai irgi tam tikra paskolos rūšis.

Vartojimo paskolos

Kartais žmonėms tiesiog prireikia didesnės ar mažesnės vartojimo paskolos, kuri gali būti skirta maistui, drabužiams, pramogoms. Tarkime, jei planuojate atostogas, bet stringa koks nors projektas ir paaiškėja, kad atlyginimas vėluos, tenka galvoti, kaip išsisukti. Tokiais atvejais, vartojimo paskola gali padėti gauti tai, ko reikia. Taip pat paskolosekstremalioje situacijoje gelbsti: užklupus ligai, kažkokiam nenumatytam išlaidavimui ir pan. Tik svarbiausia, imant paskolą, tikrai žinoti, jog vėliau galėsite ją ir grąžinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.