Paskolos gyvenimui – bendrų paskolų tipų vadovas

parašė , 2015-10-12 12:32

Prieš ėmimas bet kokių veiksmų, kurie apima fondų skolinimą, jūs turite suprasti lygmenį atsakomybės, kuri atvyksta su jų sumokėjimu. Jei jūs manote, kad paskolos kolegijai išėmimas, kad nupirktų automobilį ar namo, ar pradėtų verslą, skaitė šį straipsnį iš pradžių. Šis gidas apžvelgia už ir prieš bendrų tipų paskolų ir gali padėti jums priimti jūsų sprendimą.

Automobilių Paskolos

Pirmas daiktas, kuris svarstytų, yra jūsų fondų šaltinis. Dauguma prekiautojų automobiliais siūlo finansavimą ant svetainės per skolintoją pasirašyme, ar jūs galite pasiskolinti pinigų nuo banko ar kredito sąjungos. Nesvarbu, kur jūs skolinatės nuo, atkreipiate dėmesį į tai, kaip ilgai jūs mokėsite ir palūkanų norma. Jūs turite taip pat tyrinėti apie skirtingą pasirinkimą ir galimą nuolaidą
Tyrinėkite ir palyginkite kelis skirtingą finansavimo pasirinkimą, ir prašykite citatas iš trijų skolintojų minimumo. Kažkoks finansavimo pasirinkimas leidžia nulinį procento finansavimą, bet sutartys be palūkanų atvyksta su stambiu mėnesiniu užmokesčiu ir gali būti per brangios daugeliui žmonių. Žemai mėnesiniai užmokesčiai tipiškai rodo didelį procentų atlygį ir kainuos jums daugiau ilgame prabėgime. Pagaliau, jūs ketinate norėti įvertinti jūsų mokėjimą grynaisiais tiek kiek įmanoma. Grynųjųis pinigų jūs sugebate padėti ant jūsų transporto priemonės, geresnio. Didelio mokėjimo grynaisiais sukūrimas neleidžia jums tapti aukštyn kojomis, ar eiti "po vandeniu", jūsų paskoloje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų Paskolos

Prieš net prašymą, jūs turite apžvelgti savo tinkamumą. Jūsų tinkamumas siejasi su jūsų gebėjimu sutikti minimalius reikalavimus kvalifikacijai. Kredito daliai, daugumai studentų reikia pasirašančiojo kartu su kitais, paprastai tėvo. Dabar, svarstykite, kas bus atsakingas už tai, kad sumokėjo fondus. Jei jūs neneįvykdysite įsipareigojimų, jūs ar jūsų tėvai turėsite šią atsakomybę. Paskui, galvokite apie palūkanų normas. Atmokėjimo terminai yra terminai, nubrėžiantys bendrais bruožais jūsų užmokesčio planą, ir turi būti rūpestingai apžvelgti ir suprasti. Dauguma skolintojų reikalingas paprastojo vekselio, kuris yra kontraktas, žadantis, kad jūs grąžinsite visas skolintas lėšas. Pagaliau, žinokite paskolos ribas, kurios apibrėžia jūsų sienas ir suvaržo kiekį pinigų, kuriuos jūs turite teisę gauti po viena programa.

Mažos įmonės Paskolos

Kita bendra priežastis skolinimosi pradeda mažą įmonę. Pirmas daiktas, kuris galvotų, yra jūsų kredito valstybė. Gerbkite savo FICO rezultatą, ir jei tai nepatenkinama, užima laiką, kad pastatytų geresnį kreditą tam, kad pabandyti pasiskolinti. Net naudinga pasiūlyti jūsų savą kredito rezultatą apžvalgai. Įrodykite skolintojams, kad jūs turite discipliną, kad grąžintumėte jiems. Jums taip pat reikia kieto verslo plano ir strateginio rinkodaros plano, duodamas skolintoją aiškus jūsų numatomo verslo paveikslas. Jei jūs niekada nepadarėte verslo plano, yra internetinių įrankių, pasiekiamų, kuris gali padėti. Be to, į jūsų verslo profilį, duokite potencialiems skolintojams profilį savęs savarankiškai stiprios asmeninės santraukos formoje. Parduokite savo verslą, bet taip pat ir parduokite save kaip savininkas. Pagaliau, prieš mėginimą dėl paskolos, įsitikinkite, kad visos asmeninės ir profesinės finansinės ataskaitos yra sudarytos ir pasiekiamos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pinigų bet kokiai avantiūrai pasiskolinimas yra rimtas sprendimas. Nesiskolinkite fondų, jei jūs nesate finansiškai gana stabilus, kad atsilygintumėte jiems, ir apžvelgtumėte visą finansavimo pasirinkimą prieš šokinėjimą į skolinančią sutartį. Sėkmė su visomis jūsų finansinėmis pastangomis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.