Paskolos politika, ne taip šilta užsieniečiams!.

parašė , 2012-05-03 09:03

ikas. Jūs esate toli namo. Jūs esate vienišas. Jums reikia finansinės pagalbos. Jūs pasisukate į banką užsienio žemėje. Ką jūs laukiate, kad gausite? Labai didelis "Ne" labiausiai tikėtina. Tai neturi atvykti kaip jokia nuostaba todėl, kad mes būtume kaip tik taip, kaip nelinkęs paskolinti pinigus kažkam, kas nėra dalis jūsų šeimos ar namo. Dabar, kaip mes turime reikalo su tuo?

Tai taip paprasta. Jei jums reikia kokios nors rūšies pagalbos išreiškiant pinigais, pažindamas asmenį, kurio jūs klausiate, padarytų jus dideli gerų. Tai yra klausimas dėl to, ar skolintojas tiki jumis, kad grąžintų jo pinigus. Bankai ir vyriausybės įstaigos, skolinančios lauke pinigus, turi griežtus nurodymus kai prieita prie prekybinio ryšio su imigrantais. Griežtumo aukštis keičiasi iš šalies į šalį
Bet beveik kiekvienoje šalyje jums atsakys anapus užsieniečio paskolos, jei jūs nebūsite gimtojo miesto berniokas. Iš esmės bet kokia paskolos procedūra apima saugumo pateikimą. Saugumas būtų jūsų vertingas dalykas ar turtas. Bet paskolos gavėjas vargiai turės bet kokį vertingą dalyką užsienio žemėje. Taip pat skolintojai nepritars bet kokiems vertingiems dalykams, kurie gali būti pasiekiami jums atgal jūsų tėvynėje. Jei visose bet kokiose komplikacijose iškils su paskolos kiekio atmokėjimu, jie nesugebės užgrobti jūsų vertingą dalyką, kuris nėra po jų vyriausybės žeme.

"Aš gyvenau čia praeičiai tai daug metai, ir aš valdau turtą, čia, jūsų šalyje. Aš galiu gauti paskolą šiam daug kiekio?" Tikėtina, kad su kai kuriais bankais ar finansų įstaigomis jums gali suteikti paskolą. Jūs turite taip pat palaikyti tai su gerais asmeniniais įrašais, pajamų srove ir banko balansu, kuris yra gebantis daryti mokėjimą grynaisiais. Vis dar yra kitos kvalifikacijos, kurios dauguma šalių pareikalauja. Jie primygtinai reikalauja, kad paskolos gavėjas turėtų jų šalies pilietybę. Pilietybės gavimas sprendžia problemą. Bet kadangi mes kalbame apie užsieniečio paskolas, tas sprendimas neprisitaiko čia. Dabar paskolos gavėjas gali būti toje šalyje studijavimui ar kitiems darbo tikslams. Kelias lauke surastų rėmėją ar, bankininkystės terminuose, pasirašantysis kartu su kitais, kuris gyvena toje šalyje. Saugumas bus čiabuvio vertingi dalykai, ir bet koks teismo ieškinys gali būti paimtas prieš pasirašantįjį kartu su kitais, kad paskolos gavėjas nenepajėgia žaisti pagal taisykles. Bet pasirašančiojo kartu su kitais gavimas yra labai sudėtingas, ir daugiausia čiabuviai nepadeda savo galvos į tokius reikalus. Jie visada žaidžia seifą.

Bet pasirinkimas nepasibaigia ten. Yra gausių privačių finansininkų, kurie norėtų padėti jums bėdoje. Jūs turėsite tik duoti jiems, ką jie nori pamatyti – banko balansas, tekančios pajamos ir gera kredito statistika. Jūs gausite paskolą užsienio žemėje akimirksniu apskritai. Trumpas jums suteiks užsieniečio paskolą! Internetas gali būti panaudotas, kad gautų įžvalgumą ant pasiekiamų skolintojų šalia jūsų vietos, ir jie bus sąranka susitikimas su jumis po praėjimo informacijos, kurią jūs pateikėte dėl savo finansinių pozicijų.

Taip, apie ką jūs ėdate? Yra pagalbos ranka visi aplink jus. Įsitikinkite, kad jūs baksnojate teisingose vietose. Taip pat būkite dori apie finansinius skaičius su jūsų skolintojais ir jumis galite būti įsitikinęs, kad paslauga bus grąžinta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.