Pmi ir arfa – aš galiu gauti arfą, jei aš šiuo metu turiu pmi?

parašė , 2013-03-08 13:19

Aš noriu gauti ARFĄ 2 padaryti finansai iš naujo, bet man pasakė, kad aš negaliu gauti ARFOS paskolos dėl to, kad aš turiu paskolos draudimą (a.k.a. PMI ar MI ar Privatus Paskolos Draudimas).

Iš pradžių šalin, tai visiškai ne teisinga. Klausimo faktas yra, dauguma skolintojų IŠSIRENKA, nedaro šituos ARFOS paskolų tipus.

Jūs galėtumėte galvoti, gerai kodėl jie nedarys to? Yra psichologija už šitų ARFOS paskolų tipų ne darbo, jei jūs turite PMI. Tam tikru laipsniu, ARFA buvo skirta, kad padėtų būsto savininkams, kurie turėjo teisingumą vieną kartą, bet nedaryti dabar dėl žlugimo nekilnojamojo turto rinkoje. Kadangi PMI yra tiktai reikalingas, jei jūs turite mažiau kaip 20 procentų teisingumą, kai jūs imate savo naują paskolą, manoma, kad jūs neturėjote teisingumo tonos, kai jūs pradėjote savo paskutinę paskolą
Mano nuomonė yra, kad dauguma bankų nusprendžia nedaryti šio paskolos tipo todėl, kad kažkokiame punkte pastaraisiais metais jūs neturėjote daug odos žaidime (palyginti su kažkuo, kuris turėjo daug teisingumo ir neprivalėjo turėti PMI).

Yra buyback punktų, kad bankai ar įkeičia skolintojus, turi prikibti prie to, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų savo naujoje ARFOS paskoloje. Aš neįeisiu į detales todėl, kad tai nėra tinkama būsto savininkui, kad žinotų, bet aš pasakysiu, kad, "jei jūs turėsite PMI dabar, taip, kuris jūs galite gauti ARFĄ 2 paskola".

Jei jūs norite padaryti ARFOS paskolą, jei jūs turite PMI dabar, tai viskas, kurį jūs turite padaryti yra, gauna PMI (privatus paskolos draudimas) pasikeitimas. Tai galėtų atrodyti per daug sudėtinga, bet būti užtikrintas, kad tai nėra. Jei jūs pasieksite kontakte su teisiu paskolos konsultantu, procesas bus paprastas, ir jūs iš tikrųjų neturėsite padaryti nieko už normalios dokumentacijos aprūpinimo ribų, kad pasirašytumėte jūsų paskolą ir finansuotas.

Šis PMI pasikeitimas paims papildomą laiką?

Jūs žinote, tai yra puikus klausimas. Atsakymas yra tai; labiausiai apgaubia PMI pasikeitimą, neims keisto papildomo laiko kiekio. Priklausomai nuo vežėjo, gali reikėti papildomų kelių dienų į papildomą savaitę ar du daugiausia. Aišku, kiekvienas atvejis yra skirtingas, bet turėti PMI jūsų paskoloje dabar neturi sukelti jokių šiurpių užlaikymų gavime jūsų ARFOS finansų iš naujo, kuriems pritariama ir finansuotas.

Kitas žingsnis yra tai:

Suraskite paskolos konsultantą, susisiekite su jais, ir turėkite juos daryti greita analizė, kad pamatytumėte, jei jūsų potenciali ARFA 2 finansai iš naujo turi gerą finansinę prasmę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.