Populiarumas klestinčių pėstininko paskolų – tai teisinga jums?.

parašė , 2012-04-26 16:39

ikas. Kai kuriems žmonėms, mintis apie paskolos iš pėstininko parduotuvės paėmimą gali priversti juos jaustis abejojanti. Tačiau, dėl reguliavimo ir lenktyniavimo, daug pėstininko parduotuvių plėtojosi į įstatyminį ir pažengusį įkūrimą, kuris pataikauja žmonėms, kurie ieško gerbiamų būdų parduoti ar gauti paskolą ant jų nereikalingų dalykų. Padėka iš dalies į tikrovės pramogines laidas tokias kaip "Pėstininko Žvaigždės" ir "Baisus Pėstininkas," pėstininko parduotuvės ir užstatymas patyrė bangą populiarume. Su švenčių išlaidomis čia, pėstininko paskola gali būti protinga finansine alternatyva viršuje jūsų kreditinių kortelių valdymui. Yra bendras įspūdis to, kaip pėstininko paskola dirba, ir kodėl tai gali būti jums

Pėstininko Paskolos: Vyraujanti Alternatyva

Dėl praėjusių kelių metų kovos ekonomikos, paskola iš pėstininko parduotuvės tapo gyvybinga finansine alternatyva bankui ar kitai kredito paskolai. Be to, bankams, suspaudžiantiems jų skolinančias praktikas, 2009 JAV ekonomikos krachas taip pat pamatė auksines kainas padidėjant į 1.900$ už unciją per kitus dvejus metus. Šis pakilimas padrąsino žmones parduoti jų nepageidaujamą auksą ir sidabrą vietinėje pėstininko parduotuvėje, o ne nežinomus paštu pagrįstus tarpbankinių atsiskaitymų rūmus ar beveidę interneto svetainę.

Kai kurie žmonės ieško kai kurių papildomų grynųjų pinigų šventėms, tuo metu, kai kiti pasitiki pėstininko paskoloje, kad padėtų su augančiomis pragyvenimo išlaidomis. Bet koks priežasties, pėstininko paskolos tapo vyraujančiu būdu gauti grynuosius pinigus, neturėdamos ilgam išsiskirti su puoselėtu turėjimu. Pagal Nacionalinę Palūkininkų Asociaciją (NPA) 2010 Tendencijos Apžvalga, kuri vertina, kaip ekonomika paveikė pėstininko pramonę, vidutinis pėstininko paskolos kiekis padidėjo į 100$, visos šalies mastu, viršuje nuo 80$ vidurkio 2008.

Pėstininko Paskola 101

Tuo metu, kai pėstininko parduotuvės skiriasi apytikriu apskaičiavimu ir skolina kainas, užstato paskolas, apskritai dirba tas pats kelias tarp parduotuvių.

Klientas įveda kažką vertės, nuo nešiojamojo kompiuterio į auksinę monetą.

Palūkininkas įvertina tai ir duoda klientui pastovios trukmės paskolos kainą dalyko, plius palūkanos, ir paskolos terminas iki išpirkimo. Nėra jokio kreditingumo patikrinimo, kadangi paskola yra gauta įkeisto turto.

Jei klientas susitaria dėl paskolos kainos ir paskolos sąlygų, jis ar ji gauna susitartą paskolos kiekis grynaisiais, ir palieka dalyką su palūkininku kaip įkeistas turtas, kad garantuotų paskolą.

Palūkininkas duos klientui pėstininko bilietą su jų užstatyto dalyko, paskolos kiekio ir termino iki išpirkimo pavadinimu ir adresu, apibūdinimu. Vietos policija taip pat gaus kvito kopiją.

Kai paskola bus užmokėta visiškai, apimdama palūkanas, klientas gaus užstatytą dalyką atgal. Jei paskola nebus grąžinta, ir jokia mėnesinė palūkanų išmoka nėra padaryta, palūkininkas sulaikys dalyką ir panaikins skolą.

Kai kurios pėstininko parduotuvės leis klientui išplėsti paskolą neapibrėžtai, jei jie tęs mokėti minimalų užmokestį kas mėnesį.

Padarykite Savo Reikiamą stropumą

Kaip bet koks verslas, pėstininko parduotuvių reputacija skiriasi. Keli yra labiau profesiniai ir siūlo geresnes paskolos kainas negu kiti. Tačiau, aukščiausia paskolos kaina nedaro geriausio pasiūlymo. Padarykite savo tyrinėjimą prieš pirkimą, pardavimą ar įsitraukimą į bet kokią sutartį su pėstininko parduotuve. Įsitikinkite, kad jūs susitariate dėl įvertinimo apytikrio apskaičiavimo, skolinate kainą ir terminus ir paskolos sąlygas. Informuotas vartotojas yra laimingas vartotojas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.