Valstybė alternatyvaus verslo finansavimo, įeinančio į 2014

parašė , 2014-04-15 20:50

2013 metai buvo labai geri metai alternatyvioje verslo finansavimo pramonėje. Po praėjimo kai kurių augančių skausmų 2008-09 su banko krachu ir nuosmukio pradžia, alternatyvūs skolintojai tokie kaip Gautinų sąskaitų Faktoringas ir Prekybiniai Grynųjų pinigų Avansai tapo labai svarbūs mažos įmonės paleidimui taip pat kaip firmoms, kurios tikisi plėstis.

Alternatyvus verslo finansavimas beveik tapo svarbiausia srove šiandien, kadangi bankai tęsia atšaukti paraiškas verslo paskoloms. Šiandien tradiciniai bankai su jų griežtais reikalavimais tiktai pritarė firmoms su "kreditu." Tai paliko didžiulę tuštumą mažos įmonės skolinančio pramonėje, kuri yra dabar pildoma alternatyvių verslo finansavimo skolintojų. Mažos įmonės visada ieško greitos prieigos prie apyvartinio kapitalo, kurį jie gali panaudoti dėl daugelio skirtingų priežasčių tokių kaip algalapis, rinkodara, inventorius, ir pinigų cirkuliacija
Didelis daiktas apie alternatyvų finansavimą, yra, kad verslo savininkai dabar sugeba gauti prieigą prie šio apyvartinio kapitalo net su blogu asmeniniu kreditu ir be reikalingumo pakelti bet kokį įkeistą turtą.

Mažos įmonės savininkai paprastai neprieštarauja mokėti šiek tiek daugiau pinigų alternatyviems skolintojams, todėl, kad jie žino, kad bandymas gauti banko verslo paskolą apims praėjimą labai ilgo taikomojo proceso, tonų kanceliarinio darbo, galvos skausmų ir daug biurokratizmo, tiktai kad vėliau sužinotų, kad jiems paneigė paskolai. Su įvairiais alternatyviais skolintojais, tokiais kaip Gautinų sąskaitų Faktoringas ir Prekybiniai Grynųjų pinigų Avansai, dabar galima būti pritariama tam, kad finansuotų po tik 24 valandų, turint prieigą prie šio kapitalo po mažiau kaip 1 savaitės.

Pagal 2013 m. lapkričio biz2credit mažos įmonės skolinančio indeksas, dideli bankai (su 10 milijardų ar daugiau vertinguose dalykuose) tiktai pritarė 17.4 % paskolos paraiškų. Šis skaičius yra žymiai žemiau skaičių, kurie egzistavo atgal 2005-07, kai stambūs bankai pritarė daugiau paskolų, negu jie paneigė. Palyginkite tuos skaičius su alternatyviais verslo skolintojais, kurie šiandien pritaria daugiau kaip dviem jų paskolos paraiškų trečdaliams.

Pritarimo procesas ir alternatyvaus skolintojo kanceliarinis darbas yra paprasti, ir tai daug greičiau ir lengviau negu taikomasis procesas, jūs turite užbaigti iki galo tradicinį banką. Visas procesas yra srovė, apsupta šiandien alternatyvių skolintojų, kurie panaudoja naujus technologijos tipus, kad padarytų procesą lengvesnį. Šitie skolintojai gali dabar pritarti paraiškoms per dienas, o ne mėnesius skirtingai nuo taikomojo bankų proceso.

Daugiau nedaro verslo savininko, turi pakelti jų namą ar asmeninius vertingus dalykus kaip įkeistas turtas paskolai, ir jų asmeninis kredito rezultatas turi labai nedaug poveikį alternatyvaus verslo skolintojo sprendimų priėmimo procesui. Šiandien net kredito sąjungos vėluoja dėl jų tvirto taikomojo proceso.

Kadangi mes vadovaujame į 2013, nėra vis dar ne aišku, kokią reikšmę Obama Rūpinimasis ketina turėti ant mažos įmonės savininko. Tačiau nekilnojamojo turto rinka stabilizavosi, ir bedarbystė krinta nuo 8.5 % 2012 m. sausio į apytiksliai 7 % 2013 m. gruodžio. Aš tikiu su tinkamumu dabar šitų alternatyvių skolinančių šaltinių, vis daugiau mažų įmonių ketina sugebėti užaugti ir sektis. Nepadarykite jokios klaidos, alternatyvus verslo finansavimas aiškiai vaidina gyvybinį vaidmenį ir tenkina tikrą poreikį mažos įmonės, skolinančios JAV. šiandien.

Išvadoje, 2014 gerėja, kad būtų labai daug žadantis mažoms įmonėms taip pat kaip visaapimančiai JAV ekonomikai. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl firmos nepasiseka yra dėl kapitalo trūkumo. Faktas, kad jie naujas tipas skolinti šaltinius dabar egzistuoja, reiškia, kad taip daug mažiau mažų įmonių nepasiseks. Tinkamumas greitos prieigos prie apyvartinio kapitalo yra dabar tikrovė ir yra noriai pasiekiamas mažoms įmonėms kiekvienoje jų išsivystymo stadijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.