Žiemos atostogos svetur

parašė , 2016-09-23 23:24

SkrydžiaiOrams vis labiau rudenėjant galima pradėti planuoti žiemos atostogas svetus, mat dabar pats geriausias laikas rezervuoti kelionę, mat perkant lėktuvų bilietus jau dabar, skrydžiai atsieis kur kas pigiau nei įsigijant bilietus prieš pat kelionę. Be abejo, sunkiausia užduotis yra išsirinkti kur praleisti atostogas – tiek aistringiems keliautojams, tiek ir tiems, kurie sau atostogauti svetur leidžia vos kartą į metus. Tačiau šiandien Lietuvos kelionių agentūros išties gali pasiūlyti platų pasirinkimą kelionių kiekvienam žmogui. Tad būtent šiandien pasiūlysime keletą patraukliausių bei populiariausių žiemos atostogų pasirinkimų.

Aktyvus laisvalaikis

Nemažai žmonių laukia žiemos vien dėl to, kad galės iškeliauti svetur ir išnaudoti žiemą maksimaliai – džiaugtis slidinėjimo malonumais bei milžiniškais apnsigtais kalnais, kurių Lietuva negali pasiūlyti savo gyventojui. Kelionių agentūros jau iš karto yra paruošę puikius pasiūlymus svetur – Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitose šalyse. Aktyvus laisvalaikis dienos metu, smagus slidinėjimas tiek pradedantiesiems, tiek jau ir patirties turintiems žmonės vakare visus suburs prie jaukaus židinio su karšto vyno taurėmis.

Saulės beieškant

Kai vieni maksimaliai bando išnaudoti žiemos malonumus, kiti bando pabėgti nuo šalto oro ir renkasi keliones į karštas šalis, kur galės atsipalaiduoti prie baseino ir mėgautis saulės voniomis. Tai išties geras pasirinkimas, mat žiemą skrydžiai dažnai būna dar pigesni nei bet kada anksčiau, o ir viešbučiai siūlo daugiau nuolaidų ir patraukių akcijų, todėl kad ir keletai dienų pasimėgauti saule galima ir be didelių išlaidų. Tikriausiai niekas nedrįs ginčytis, jog vis dėlto poilsis deginantis prie baseino yra pats maloniausias, kai namuose sninga.

Egzotika

Nors dažniausiai į tolimesnes keliones leidžiamasi vasaros metu, tačiau rekomenduojame kai kuriuos pasaulio miestus verčiau aplankyti šaltuoju metų laiku. Pavyzdžiui Niujorkas išties gražiausiai atsiskleidžia pradėjus vėsti orams – be galo stilingi žmonės ir įvairūs žmonės, nuostabios ir, pažadame, niekada anksčiau kalėdinės dekoracijos ir kalėdinė nuotaika tiesiog tvyro Niujorke ore. Teatrai ir muziejai pristato visus metus ruoštus darbus, o ir žmonės, atrodo, šiek tiek geresni nei įprastai. Tad išskirtinė kelionė į Niujorką gali Jūsų žiemos pažintines atostogas padaryti išties įspūdingomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.