3 dažnos klaidos, padarytos, siekdamas tilto finansų ir kaip išvengti jų

parašė , 2017-11-10 08:41

Daug paskolos gavėjų tiesiog nesupranta, kaip tilto finansavimas dirba, kadangi tai buvo šiek tiek užsienio sąvokos iki netolimos praeities. Taip, kreipdamiesi dėl tilto paskolų, daug paskolos gavėjų padaro klaidas, kurios galėjo paveikti paskutinį jų paskolos paraiškos rezultatą.

Tilto paskolos skolintojai nėra niekšo finansų rykliai, kas tikisi pasinaudoti beviltiškais žmonėmis (paskolos gavėjai). Norma palūkanų trumpalaikiam tiltui yra aukštesnė negu, kas pateikiama bet kokio tradicinio skolintojo. Bet, šitie finansai aprūpina pinigus firmoms ir asmenims, kurie netinka viduje tradicinės skolinančios dėžės tokios kaip bankai ir kitas įkūrimas.
Bet šitiems finansavimo sprendimams, nėra daugelio nekilnojamojo turto projektų su galimybėmis išvystymui ir jų teisingo potencialo pasiekimui. Trumpalaikė tilto paskola gali būti tik tipu finansuoti investitorius, reikalingas, kad sulaikytų jų komercinį investicinį planą, bėgantį sklandžiai ir efektyviai. Šiame pašte, mes aptarsime apie kai kuriuos iš dažnų klaidų paskolos gavėjų, daro, kreipdamasis dėl tilto paskolos ir kaip tokių klaidų gali išvengti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Klaida #1: Susitelkimas ties palūkanų norma

Pagrįstas jų patirtimi ir šios srities žiniomis, komerciniai paskolos brokeriai gali padėti paskolos gavėjams gauti žemiausią palūkanų normą tilto paskolose. Išskyrus palūkanų žemą kursą, svarbu žinoti, kad paskolos gavėjai turi taip pat atsižvelgti į laiką ir paskolos mokesčius. Bendri tilto finansų šaltiniai yra personalinės įmonės ar asmenys, kurie domisi pagerėjimo sugrįžimais ant jų investicijos. Paskolos gavėjas galėjo praleisti gerą skolinantį pasirinkimą, susitelkdamas per daug ties norma palūkanų tilto paskolos, priklausomai nuo laikotarpio, kuriam jie laiko paskolą.

Klaida #2: Kreipimas dėl paskolos, neturėdamas išėjimo strategijos

Paskolos gavėjas turi išvengti įsitraukti į trumpalaikę tilto paskolą, neturėdamas deramos išėjimo strategijos. Jie turi svarstyti, kiek paskolų jie sugeba realiai suteikti ir kiek laiko jie turi sumokėti finansus. Status numatytasis palūkanų normos padidėjimas yra paprastai sukeliamas, kai paskolos gavėjas vėluoja ant jų paskolos atmokėjimo ar finansinių įsipareigojimų nevykdymo ant jų finansų. Šis staigus palūkanų normos padidėjimas gali būti esminis ir gali padaryti paskolos užmokesčius sudėtingus palaikyti. Viena iš geriausių išėjimo strategijų tilto paskolos paskolos gavėjui pasiskolina pinigų, kai tai nepaprastai būtina, ir jie turi planą atsiskaityti su paskola prieš trukmės galą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Klaida #3: Ne tilto skolintojui su istorija suteikimas

Tradiciniai skolintojai yra paprasti savo finansų procese. Kreditingumo ataskaita, paskolos paraiška, neseni banko sąskaitos išrašai ir dvejų metų naudos ir praradimo tvirtinimai yra paprastai viskas, kas yra reikalingas paskolos gavėjo dėl išankstinio pritarimo ar jų paskolos paneigimo. Kreipdamasi dėl tilto paskolos, paskolos gavėjo istorija gali daryti įtaką skolintojo sprendimui aprūpinti tilto paskolą kiek galima greičiau. Su teisinga istorijos rūšimi, tilto skolintojas galėtų svarstyti paskolos gavėjui su greitais finansais suteikimą, kad turėtų reikalo su žema kredito daugybe, mokesčio turto sulaikymo teisėmis, išsivystymo projektu ir laukiančiais sprendimo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimais. Paskolos gavėjai paprastai leidžia neadekvatų laiką, kad paaiškintų istoriją už jų finansų prašymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.