Kaip atsirado greitos paskolos internetu?

parašė , 2015-10-15 07:53

Visi žino apie greitąsias paskolas internetu ir apie tai kaip jos veikia bei ką galima su jomis daryti. Vieni apie jas sužino iš teorijos, naršydami internete ar tiesiog matydami reklamas ar girdėdami šnekas apie jas. Kiti – iš praktikos, nes jau daugiau nei ketvirtis visų lietuvių yra išbandę šią paslaugą o du iš dešimtiems lietuvių yra ja naudojasi daugiau nei vieną kartą. Visa tai yra aišku, bet mažiau žinoma yra greitos paskolos internetu atsiradimo istorija. Jei žmonėms yra svarbu žinoti apie tai, kaip atsirado jų šalis ar panašiai, tai turėtų būti svarbu ir įdomu žinoti iš kur ir kaip atsirado viena jų mėgstamiausių paslaugų.

Viskas prasidėjo po Antro Pasaulinio karo, kuomet visą vakarų pasaulį užplūdo stabilumas ir buvo pradėta galvoti apie visos ekonomikos rekonstrukciją. Kadangi daugybė šalių buvo nuniokotos karo, buvo svarbu jas kuo greičiau atstatyti. Žmonės taip pat buvo pasiilgę geresnio gyvenimo ir norėjo kuo įsigyti kuo daugiau daiktų. Tokiomis aplinkybėmis finansų ir ypatingai paskolų sektorius tapo ypatingai svarbiu. Daugmaž šiuo metu pradėjo sparčiai vystytis būsto paskolos, kurios tapo vis labiau prieinamos eiliniam piliečiui.

Paskolos greitaiPo to kai buvo pastebėta, jog skolinti eiliniam piliečiui yra labai pelninga ir kad jis tikrai gali sugrąžinti paskolą laiku ir be jokių problemų, buvo nuspręsta pratęsti šią tradiciją. Tai galėjo nutikti tik aplinkybėmis, kurios egzistavo tuo metu – mažas bedarbių skaičius, dideli atlyginimai ir taip toliau. Iš visų šitų aplinkybių gimė vartojamosios paskolos, kurios pradėjo teikti bankai. Tai buvo didžiulė naujovė, nes priėjimo prie tokių paskolų žmonės niekada iki tol neturėjo.

Pasirodžius vartojamosioms paskoloms, sekė ir tolesnės inovacijos paskolų sektoriuje. Tuomet buvo lemta pasirodyti greitiesiems kreditams. Apie septinto dešimtmečio pabaigą britai išvydo tai, ko neregėjo iki tol – galimybė skolinti internetu. Būtent paskolos internetu ir internetas kaip toks suteikė impulsą išrasti greitos paskolos internetu paslaugą. Kuomet atsirado internetas ir žmonės vis daugiau norėjo pasidaryti internetu, atsirado pirmieji elektroninės bankininkystės portalai, kuriuos išvystė komerciniai bankai, o po to sekė ir pati greitos paskolos paslauga. Iš pradžių ji buvo suteikiama ribotai ir tik labiau pasiturintiems asmenims, kas buvo visiškai natūralu, nes prieigą prie interneto galėjo turėti tik išskirtiniai žmonės.

Laikui bėgant ir atsiduriant aštuntajame dešimtmetyje, priėjimas prie interneto tapo labai paplitęs, todėl vis daugiau žmonių galėjo gauti paskolą internetu. Iš pradžių reikėdavo kelių dienų ar net savaičių, kol paskola bus patvirtinta ir nors tai buvo daug greičiau nei viskas prie ko žmonės buvo pripratę skolinantis, vis tiek buvo kur tobulėti. Tuomet greitos paskolos internetu greitėjo, kol galiausiai jos dabar gali būti suteikiamos vos per 15 minučių. Taip nutiko ne tiek dėl pačio interneto plėtros ar didesnio noro skolintis visiems, bet dėl informacinių ir komunikacinių technologijų plėtros. Todėl dabar mes ir galimė mėgautis greita paskola be jokių vargų.

Po įvairiausių bandymų ar eksperimentų vakaruose, finansiniai pionieriai atvyko ir į Lietuvą bei prieš vos ne dešimt metų įsteigė pirmuosius greitųjų paskolų filialus Lietuvoje. Po to sekė ir pačių lietuvių kredito bendrovių steigimas, o kartu su juo ir įvairiausios akcijos bei pasiūlymai. Viena iš populiariausių ir sėkmingiausių yra pirmos paskolos nemokamai akcija leidžianti nemokėti palūkanų, kuomet vartotojas paskolą ima pirmą kartą. Tai vat tokia yra greitos paskolos internetu Lietuvoje atsiradimo istorija, kuri tikiuosi leis geriau suvokti šių paskolų esmę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.