Kaip dirbti logistikoje

parašė , 2017-04-27 10:16

Logistika yra labai svarbi sritis, užtikrinanti mūsų visų būtinų poreikių patenkinimą. Todėl tokiose įmonėse kaip Kigisdirbantys žmonės turi nemažai pasistengti, kad siuntos ir kroviniai laiku nukeliautų savo kelius. Pagalvokite, kiek daug turėjo praeiti laiko, kol buvo ištobulintos logistikos sistemos taip, kaip dabar, ir kad jos galėtų taip greitai viską nuvežti, pristatyti, nugabenti. Juk dažnai kroviniai ir siuntos keliauja per keletą skirtingų grandžių, tad tam, kad viskas nukeliautų laiku, reikia tikrai nemažai pastangų ir tikslumo.

Įsidarbinti firmoje

KigisJeigu norite tapti logistikos vadybininku, įsidarbinkite Kigis arba kokioje nors kitoje logistikos įmonėje – jų tikrai yra nemažai, o talentingų arba kažko išmokti norinčių darbuotojų reikia visoms įmonėms. Pažiūrėkite, kokių įmonių yra, aplankykite jų karjeros sritį ir sužinokite, kokių darbuotojų yra ieškoma. Gal kaip tik tokių, kokiu jūs ir norite būti. Visada pirmiausia darbinkitės ten, kur labiausiai norėtumėte dirbti, tada viskas ir bus jums geriausia.

Ieškoti krovinių

Kai jau įsidarbinsite logistikos vadybininku, jums reikės pasinaudoti įmonės siūloma strategija bei pasukti galvą savarankiškai ir susirasti krovinių. Tai ir bus jūsų pagrindinis darbas – ieškosite tų, kieno kažką reikėtų pergabenti į nustatytas vietas. Kai tai padarysite, būsite laisvas ir užsidirbęs krūvelę pinigų, tačiau didžioji jų dalis atiteks kitiems. Tad turite pasiruošti surasti nemažai krovinių, kadangi jų reikės surinkti daug, norint susirinkti ir neblogą algą. Beje, labai pravartus dalykas šiame darbe – užsienio kalbos. Ir turbūt tai bus ne prancūzų ar anglų kalba, o labiau rusų, baltarusių, lenkų, nes šiomis kalbomis dažnai kalbės tie, su kuo derinsite krovinius. Bendradarbiauti su vežėjais taip pat reikės nuo pat pradžių: plėtoti įmonės turimus ir jūsų naujai mezgamus ryšius.

Naudoti kompiuterines sistemas

Tie, kas neprisitaiko prie šių laikų, kas neatsinaujina, visada kažkiek pralošia. Jeigu norite ne pralošti, o išlošti, tuomet turite naudoti specialias kompiuterines sistemas, kurios optimizuoja ir palengvina darbą. Jos padės valdyti sandėlį, valdyti visų krovinių gabenimo grandinę, ir taip sutaupys jums laiko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.