Kaip tikrai skolina pasikeitimo naudos paskolos gavėjams ir skolintojams?.

parašė , 2012-08-03 20:07

Ar tai kvietė paskolos pasikeitimą, paskolos pasikeitimą, treniruotės planą ar pertvarkymą, būtent, kai skolininkas susiduria su milžinišku finansiniu sunkumu, vos tik darydamas jų paskolos mokesčius ir yra, grasina teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimui, veikia su jo kreditoriumi, kad pakeistų jų hipotekinės paskolos sąlygas, kad padarytų tai protingai įvertinta. Treniruotės planas priklauso nuo kreditoriaus, bet pakeitimai gali apimti nuolatinius ar laikinus pakeitimus į hypothec normą, mėnesinį užmokestį ir kredito trukmę. Pavėluotas kiekis gali būti paverstas į kreditą, ir naujas mastas gali būti iš naujo amortizuotas.
Kredito pasikeitimas yra paprastai naudingas ar ar skolintojų paskolos gavėjai: kreditorius gauna savo pinigus perdarytoje formoje, ir skolininkas gauna naują galimybę palaikyti jų paskolos mokesčius už pažemintą kainą.

Tačiau, po HAMP programa, yra kai kurie akstinai ir skolininkui ir kreditoriui. Pagal Iždo Valdybą:

Užmokestis už pasisekimo akstiną į servicers: Servicers gauna atvirą mokestį 1.000$ kiekvieniems pageidaujamiems pasikeitimo susitikimo nurodymams, taisytiems po šia iniciatyva. Jie taip pat gauna užmokestį už pasisekimo mokesčius, apdovanotus kas mėnesį iki tol, kol skolininko buvimo srovė ant kredito iki 1.000$ kasmet 3 metus.

Stimulai padėti skolininkų buvimo veikimui: Kad tiektų papildomą stimulą skolininkams tęsti mokėti laiku, iniciatyva aprūpina mėnesinį masto sumažėjimo mokestį, kuris eina tiesiogiai į pagrindinio hipotekinės paskolos masto sumažinimą. Iki tol, kol skolininkas lieka operacinis ant jo ar jos kredito, jis ar ji gali gauti iki 1.000$ per metus 5 metus.

Sulaikyti kreditorius susitelkė ties tuo siekti skolininkus, kurie padaro viską, kas įmanoma, kad pasiliktų einamieji ant jų hypothecs, skatinamasis 500$ mokestis turi būti užmokėtas servicers, ir skatinamasis 1.500$ mokestis turi būti užmokėtas hypothec savininkams, jei jie keičia pavojingus kreditus anksčiau, negu skolininkas pavėluos.

Kad padrąsintų kreditorius pakeisti daugiau hypothecs ir leisti daugiau šeimų sulaikyti jų namus, Administracija išvystė innovatory dalinę garantijos iniciatyvą. Draudimo fondas, kuris būtų išvystytas Valstybės iždo Skyriaus iki $10 milijardų maste, bus apskaičiuotas, kad atkalbėtų kreditorius rinktis į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą ant hypothecs, kuris gali būti gyvybinis dabar dėl baimės, kad namo kainos nukris net toliau vėliau. Savininkai hypothecs, pakeisto po šiuo planu, būtų suteikti su plius draudimo mokestis ant kiekvieno pakeisto kredito, sujungto su namo kainų indekso mažėjimu.

Bankai taip pat turėtų žmones likti jų namuose negu avantiūros teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavime kadangi jie laikosi, kad prarastų didesnius sumos pinigus per teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą. Tik galvokite apie tai: pirma, bankas turi padaryti kažkokį remontą į namą, užmokėti tikriems turto atstovams, kad užregistruotų jį, ir paskui galbūt įrašytų jį į sąrašą nuvertinta kaina. Ir, jei nekilnojamojo turto rinka yra lėta, pinigų suma galėtų būti toliau sumažinta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.