3 būdai sulaikyti jūsų mokėjimo grynaisiais reikalavimus žemyn

parašė , 2013-10-18 16:44

Bankai iš tikrųjų suspaudė savo skolinančias praktikas dėl kredito girgždesio ir einančio po nuosmukio. Tipiškai, mokėjimo grynaisiais diapazonas nuo 3 % pirmą kartą naminiai pirkėjai į tiek daug, kiek 35 % kreditui metė pirkėjams iššūkį. Vidutinis mokėjimas grynaisiais naujiems namams yra paprastai tarp 10 ir 25 procentų.

Tradicinis būsto įkeitimas, paskola, nefinansuota Jungtinių Valstijų Vyriausybės, keičiasi reikalingais kiekiais. Dauguma tradicinių skolintojų teikia pirmenybę bent jau 20 % žemyn. Priklausomai nuo jūsų aplinkybių, dvidešimt procentų žemyn galėjo būti trupučiu nutįsimo jūsų finansuose.
Yra keli pasirinkimas, kuris gali suteikti jums pasirinkimą žemesniam mokėjimui grynaisiais.

1. Jūs esate pirmas laikas naminis pirkėjas?

Pirmą kartą naminiai pirkėjai, paprastai surišti gryniesiems pinigams, gėrisi žemesniais mokėjimo grynaisiais reikalavimais paskolai. Normaliai, tik 3 į penkis procentus naminės pirkimo kainos. Anksčiau nuosmukio ir apgyvendinimo burbulo išsiveržimo 2007, buvo net pasirinkimas tam, kad nupirktų namus nuliui žemyn, bet dauguma to pasirinkimo išnyko.

2. Užmokėkite privatų Paskolos draudimą

Privatus Paskolos Draudimas ar PMI. PMI yra užmokėtas bankams, jei jūs turite mažiau kaip 20 % mokėjimą grynaisiais. Tai iš esmės garantuoja paskolą bankui finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju. Tipiškai, jūs galite panaikinti PMI Draudimą po apytiksliai 2 metų, ar po to, kai už principą mokėjo grynaisiais į 80 % paskolos kiekio.

3. Pasirinkimas Veteranams

Jūs tarnavote Jungtinių Valstijų Kariuomenėje? Jei jūs turite jus, gali ruoštis VA Vidaus paskolai. VA vidaus paskola yra sukurta per privačius bankus ir palaikyta Veterano Administracijos. Su VA paskola nėra jokių pinigų žemyn ir jokio reikalingo paskolos draudimo. Pretendentas turi užmokėti paskolos finansavimo mokestį, kuris skiriasi priklausomai nuo to, ar jų paslauga buvo reguliarioje kariuomenėje ar atsargose. Mokestis taip pat priklauso nuo to, jei tai yra pirma VA paskola ar jei tai yra einanti po paskola. Finansavimo mokestis gali svyruoti nuo apytiksliai 2 % į apytiksliai 3 %.

Mokėjimo grynaisiais reikalavimai skirtingoms paskoloms keičiasi priklausomai nuo agentūros, kurią jūs praeinate. Vis dar galima rezervuoti kai kuriuos grynuosius pinigus, surandant šitą žemesnį mokėjimo grynaisiais pasirinkimą. Kaip su visu pagrindiniu pirkimu, jūs turite siekti profesionalo patarimo. Būtent jų interesų įvertinti jūsų unikalias aplinkybes ir pasiūti planą eglės jūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.