Iros santykis "paskolina paskolą, kad vertintų"

parašė , 2017-09-09 14:26

Kai jūs kreipsitės dėl ne kreipimosi pagalbos paskolos prieš savo savinukreiptą Airijos respublikonų armiją, skolintojas nagrinės pasiūlytos paskolos LTV (paskola iki vertės) santykis prieš paskolos praplėtimą. LTV santykis įgalina skolintojus įvertinti pavojų paskoloje. Paskolos iki vertės santykis paprastai prisitaiko prie paskolų, pasiskolintų turto investicijai. Kadangi Airijos respublikonų armijos paskola turtui nuperka nukritimus į šią kategoriją, tai padeda žinoti, kokie LTV santykio skolintojai laukia tam, kad pritartų paskolos prašymui.

Airijos respublikonų armijos paskola yra pavojingesnė skolintojams todėl, kad IRS reikalingas, kad tai būtų ne kreipimasis pagalbos. Tai reiškia, kad tai vaduoja paskolos gavėją iš asmeninės atsakomybės atveju paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymo
Todėl, skolintojai paprastai siūlo Airijos respublikonų armijos paskolą tiktai, kai paskolos iki vertės santykis neviršyja 65 % vieneriems šeimos namams.

Bendrai nuosavybei, multivieneto ypatybėms, ir buto kompleksams, paskolos iki vertės maksimumas yra žemesnis, apie 60 %.

Paskolos iki vertės skaičiavimas

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad įvertintumėte, jei jūsų Airijos respublikonų armijos paskolos pasiūlymas yra įmanomas, sužinokite paskolą iki vertės Airijos respublikonų armijos paskolai. Tipiškai, paskola iki vertės yra santykis paskolos kiekio į turto vertę.

Todėl, jei jūs norite nupirkti turtą, vertą 100.000$ ir laukti, kad pasiskolinsite 85.000$ Airijos respublikonų armijos paskolą, paskolos iki vertės santykis būtų 85 %. LTV yra per aukštas, ir neįtikima, kad jūsų paskolos paraiškai pritartų.

Paimkite kitą pavyzdį. Jei jūs norite nupirkti tą patį turtą (vertas 100.000$) ir reikėti 65.000$ paskolos, paskola iki vertės yra 65 %. Tai didėja, tikimybė palankaus atsakymo nuo Airijos respublikonų armijos skolina tiekėjui.

Jei jūs planuojate pasiskolinti 70.000$, kad nupirktumėte bendrą nuosavybę, vertą 100.000$, paskolos iki vertės santykis yra 70 %. Tai aukščiau negu priimtinas LTV ant bendros nuosavybės ir multišeimos, gyvenančios vienetai. Tačiau, jei jūs norite pasiūlyti mokėjimą grynaisiais 40.000$ ir pasiskolinti tiktai 60.000$, paskolos iki vertės santykis tampa 60 %, ir skolintojas galėtų labiau norėti svarstyti jūsų paskolos prašymą.

Paskolos iki vertės kepurė gali taip pat būti nuleista, jei skolintojas jaučia, kad turtas yra pavojinga investicija; tai yra, tai neduoda gerų sugrįžimų, reikalingas per daug investicijos, ir negali atnešti pakankamų nuompinigių. Kitos pažeminto LTV priežastys galėjo apimti blogą sąlygą turto, unikalaus turto, ar nepagerinto turto (žemė).

Investavimas Protingai

Paprastai, tai yra gera mintis sukrauti kartu fondus, neišimant ne kreipimosi pagalbos paskolos jei galimas. Kai kurie žmonės yra partneris su giminaičiais; kiti gali pašalinti savo santaupas, kad pasiūlytų reikalingą kapitalą. Tačiau, užvaldymas pinigus per šituos kanalus yra dažnai sudėtingas.

Daug žmonių nežino, kad, šioje situacijoje, jie gali finansuoti turto pirkimą savinukreiptoje Airijos respublikonų armijoje, gaudami ne kreipimosi pagalbos paskolą. Tuo metu, kai skolintojas aprūpina 65 % turto kainos, jūs galite panaudoti savo Airijos respublikonų armiją, kad finansuotumėte likusius 35 %. Nors ši paskola nepadeda Airijos respublikonų armijos vertingų dalykų rizikoje, atsiminkite, kad ji tikrai padeda jūsų Airijos respublikonų armijos būsimą gebėjimą gauti paskolą tam tikrame pavojuje, tokiu būdu jūs turite investuoti kapitalą išmintingai. Pasirinkite turtą, kuris reikalingas minimalių einamųjų išlaidų tokių kaip palaikymas, saugumas, naudos sąskaitos, mokestis, ir taip toliau ir siūlo maksimalius sugrįžimus nuompinigiuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs priartėsite prie skolintojo Airijos respublikonų armijos paskolai, jūs turite turėti savinukreiptą Airijos respublikonų armiją su bent jau 35 % turto kainos, kurią investuojama į tai.

Savinukreipta Airijos respublikonų armijos paskola leidžia investitoriui nupirkti turtą Airijos respublikonų armijos viduje, nepadėdama Airijos respublikonų armijos rizikoje (turtas jūs, pirkinys gali būti pašalintas, bet kiti Airijos respublikonų armijos fondai nėra pavojingi nuo skolintojų). Kadangi jūsų Airijos respublikonų armija taip pat finansuoja investicijos dalį, jūs turite išrinkti turtą atsargiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.