Kaip pasigaminti sojų žvakes namuose?

parašė , 2022-12-15 22:24

ŽvakėsAr kada nors norėjote patys pasigaminti sojų žvakių? Sojos žvakių gamyba namuose – paprastas, nebrangus ir kūrybiškas būdas suteikti šviesos ir šilumos savo namams. Be to, tai smagus ir lengvas amatų projektas, kurį gali atlikti kiekvienas, nepriklausomai nuo patirties. Šiame vadove pradedantiems meistrams bus pateiktos žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip pasigaminti sojų žvakes patogiai įsitaisius namuose. Sužinosite žvakių gamybos pagrindus – nuo darbo vietos paruošimo iki vaško lydymo ir liejimo. Be to, gausite patarimų, kokį vašką geriausia naudoti savo projektams, ir idėjų, kaip pritaikyti žvakes unikaliais kvapais ir spalvomis. Pasiruoškite nušviesti savo namus gražiomis naminėmis sojų žvakėmis! Sojų žvakės ir rinkos tendencijos.

Darbo vietos nustatymas

Prieš darydami bet ką kitą, turite paruošti darbo vietą žvakių gamybai. Tai galite padaryti tam skirtame kambaryje arba virtuvės stalo kampe. Geriausia rasti švarią, laisvą erdvę, kurioje turėsite vietos judėti aplink įrangą. Jei gaminate didelį kiekį žvakių, taip pat turėsite rasti vietą, kur laikyti pagamintus produktus, kol jie bus paruošti naudoti. Tai gali būti kiemo pašiūrė ar net laisvas kambarys namuose. Geriausia vieta žvakėms gaminti – patalpa su gera ventiliacija, nes dirbsite su karštu vašku. Norėsite laikyti atokiau nuo bet kokių degių paviršių ir vaikams bei naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Ant grindų galite padėti didelį audeklą, kad sulaikytumėte lašantį vašką ir palaikytumėte švarą darbo vietoje. Amourdevil.com – kokybė ir geros kainos.

Surinkite sojų žvakėms gaminti reikalingas medžiagas

Norint gaminti žvakes namuose, jums prireiks kai kurių būtiniausių reikmenų, įskaitant sojų vašką, dvigubą katilą ir termometrą. Žvakėms taip pat galite suteikti spalvų ir kvapų naudodami priedus. Be to, jums reikės formos, dagčių ir žvakėms skirtų dekoracijų, pavyzdžiui, spalvotų drožlių, kvapiklių ir kt. Sojos vaškas – Sojos vaškas – tai vaškas, kuris idealiai tinka žvakėms gaminti, nes yra netoksiškas ir neturi stipraus kvapo.

Sojų vaško lydymas

Pradėkite nuo sojų vaško lydymo puodo įkaitinimo. Tai galima padaryti puodą įdėjus į kitą, didesnį puodą, kuriame verda vanduo. Arba galite įjungti mažą viryklės kaitvietę ir sojų vaško lydymo puodą įdėti į viryklės puodą. Svarbu stebėti vaško temperatūrą, kol jis lydosi. Naudokite termometrą vaško temperatūrai stebėti. Ideali temperatūra sojų vaškui lydyti yra 110-130 laipsnių Celsijaus. Jei vaškas bus karštesnis, pilant jį į formeles jis sudegs. Jei ji bus vėsesnė, vašką bus sunku pilti ir jis tirps daug ilgiau. Kai sojų vaškas visiškai ištirps, išimkite jį iš dvigubo katilo. Leiskite jam šiek tiek atvėsti ir tik tada pereikite prie kito veiksmo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.