Neleiskite aukštų vidaus paskolos palūkanų normų gauti jūsų geriausią

parašė , 2016-10-23 10:03

Niekas negali būti taip jaudinantis kaip jūsų pirmo namo pirkimas. Tai yra didžiulė investicija ir yra neabejotinai didžiulis pasiekimas.

Kažkas, kas nupirko namus tikrai ketina būti ekstazėje todėl, kad ji panėšėja į visą gyvenimą trunkančios svajonės įsisąmoninimą. Bet susijaudinimas, kai kuriems žmonėms, gali būti trumpalaikis, ir jis gali būti nedelsiant pakeistas baimės ir didelės baimės.

Kodėl? Tai yra dėl aukštų vidaus paskolos palūkanų normų.

Būtent joks nepažįstamasis kiekvienam, pirkimas namų, ar bet kokio turto, reiškia jus neturės neatsilikti nuo mėnesinių užmokesčių. Jūs turite taip pat žinoti, kad nepasisekimas padaryti taip privestų prie teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar jūsų namų paėmimo.
Daug būsto savininkų ir tariamų būsto savininkų, kurie patiria sunkumus neatsilikime nuo jų mėnesinio įsipareigojimo yra labiausiai tikėtinas tie, kas priėmė blogus sprendimus praeityje.

Atsiminkite, kad kiekis, kurį jūs mokate visada priklauso nuo jūsų. Jei jums davė aukštą įkeitimo rašto procentinį atlygį, tai gali būti dėl to, kad jūsų skolintojas nemanė, kad jūs esate vertas žemesnės normos. Galima, kad jūs nemokėjote didelio mokėjimo grynaisiais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat galima, kad jūs suklydote pirkimo sukūrime. Jūs galbūt nupirkote savo turtą, kai palūkanų normos yra aukštos.

Bet tai neturi reikšmės todėl, kad jūs galite visada rasti būdus įsitikinti, kad jūsų vidaus paskolos normos nėra kažkas, kas gali padaryti jus bankrotu.

Jūs tik turite įsitikinti, kad jūs priimate teisingus sprendimus anksčiau kreipimas dėl paskolos.

Yra kai kurie patarimai:

Nueikite, ieško paskolos brokerio

Pirmas laikas homebuyers labiau tikėtina neturės jokios minties, kaip visas daiktas dirba. Jie turės klausimus, kuriuos kažkas, verčiau ekspertas, turi atsakyti. Jie nežinos, kaip paskola dirba ir kaip kiekvienas sugebės gauti geriausius kursus.

Darbas su kažkuo, kas turi patirtį šiame lauke ketina būti nepaprastai naudingas. Paskolos brokeriai gali padėti jums geriau suprasti viską, kas vyksta namų pirkime. Įsitikinkite, kad jūs esate samdytas gana ilgą laiką jau

Darbas yra labai svarbus. Bet kas, kas nori kreiptis dėl paskolos turi turėti turėti darbą todėl, kad tai yra pagrindinis faktorius, kurį skolintojai svarsto paskolos paraiškų apdirbime.

Nelaukite, kad turėsite padorią galimybę apdovanojime su paskola, jei jūs būsite bedarbis todėl, kad skolintojai žinos, kad jūs esate didelės rizikos paskolos gavėjas, ar kažkas, kas labiausiai tikėtina neįvykdys įsipareigojimų dėl užmokesčių todėl, kad jūs neturite darbo.

Sumažintas ant išlaidų ir taupo pinigus

Pinigai yra labai svarbūs, kad turėtų todėl, kad tai yra tuo, kas jūs turite nupirkti turtą. Taip jūsų planuoja tapti būsto savininku kada nors, paskui pradeda gelbėjimą.

Paprasčiausias būdas padaryti, kuris turi sumažinti ant jūsų išlaidų. Būkite labiau praktinis apie daiktus, kuriuos jūs leidžiate tam, tokiu būdu jūs tiktai mokate už daiktus, kad jums reikia. Jūs turite turėti atsargoje pakankamai pinigų nuo savo mėnesinio tikrinimo atidėti.

Jūs turėsite turėti truputį pinigų stashed mokėjimui grynaisiais.

Atsiskaitykite su bet kokia skola, kurią jūs įsiskolinate

Neapmokėtų skolų turėjimas ketina paveikti jūsų kredito reitingą. Kai jūs turite daug neišspręstų pranešimų, tada jūs ketinate gauti žemą kredito rezultatą. Pažymėkite, kad skolintojai žiūri į kažkieno kredito rezultatą, nustatydami tinkamumą apie paskolos paraiškas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūsų kredito rezultatas yra žemas, tai jums labiausiai tikėtina nepritars todėl, kad jūs ketinate būti klasifikuotas kaip didelės rizikos paskolos gavėjas.

Padarykite didžiulį mokėjimą grynaisiais

Kai jūs turėsite pakankamai taupytų pinigų, tada jūs neturėsite jokios problemos, mokėdamas už mokėjimą grynaisiais ant namo. Dauguma namų reikalingas tarp 3 ir 5 procentų mokėjimo grynaisiais, bet jūs galite nuspręsti išspręsti didesnį kiekį, tokiu būdu jūs galite turėti žemesnes palūkanų normas ant savo mėnesinių užmokesčių.

Taip pat, tai padės jums gauti iš tikrųjų geras vidaus paskolos palūkanų normas. Jūs neturėsite jaudintis dėl didžiulių mėnesinių užmokesčių ant jūsų namo.

Parduotuvė aplink geresnei paskolai turi reikalo

Jei jūs ieškote geriausių vidaus paskolos palūkanų normų, tai žinote, kad jie gali būti surasti skirtingose vietose. Viskas kurį jūs turite padaryti yra parduotuvė aplink. Neapsigyvenkite su vienu ar dviem skolintojais.

Išskyrus didžiulius bankus, yra mažesnių kompanijų, kurios gali pasiūlyti jums konkurencingesnes normas. Tai užima laiką ir pastangos, bet jei jūs esate įnikęs į geriausio pasiūlymo gavimą, tada tai turi būti kažkuo, kurį jūs norite padaryti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.