Prabangios ir elegantiškos išvaizdos – ASUS

parašė , 2013-09-03 12:37

ASUS K56CM atrodo didelis, ir priimtina kaina, kas gali būti geriau? Asus K56CM atrodo prabangiai ir elegantiškiai. Šis modelis yra itin funkcionalus

Prabangūs ASUS kompiuteriai turi viską, ko jums reikia – nešiojamasi kompiuteris turi: įkrovos agregato kabelį, bateriją, DVD programinė įrangą. DVD gali jums pasiųlyti įdiegti daug “pagalbinių” programų, jas galite išsirinkti iš gausybės.

Ekranas15.6 “įstrižainės, ASUSK56CM korpusas yratik 21mm storio (oficialiai), kuris priskiriamas Ultrabook kategorijai (bent jau pagal storį). Tačiau, net ir su tokio storio, nešiojamas kompiuteris turiDVD-įrenginį su diskrečiųjųgrafikosplokštę.

Pažvelgus giliau, matome, kad korpusas yraaliuminis,tikkelios dalys pagamintosišmetalinių medžiag. Taiyrapanelė, kuri apima ekraną,klaviatūra irTouchpad. Yra panaudota daug plastiko, kurisgaliužkirsti keliąnuoperkaitimo. Todėl šis kompiuteris yra sukurtas daug keliaujantiems žmonėms, kurie laiko kompiuterį ant kelių ar tiesiog ant minkštos dangos.

Ekranas yra juoda,centreyranikelio”ASUS” logotipas. Kaip žinote, aliuminis nėra geriausiaspadėjėjasdėlantenos,todėl, kaijis ateina išbelaidžio tinklo signalo, tai yra išsidėsčiusiosekranoviršuje,einančios perploną plastikinęlinija, jisnekelia pavojaus.

K56CM ASUS baterija su specialiai sukurta automatiškai naršyti 70 populiariausių svetainių, iš kurių kai kurie yra Flashs kelbimų pagalba.Yra energijos taupymo režimas, yra galimybė ryškumą nustatyti iki 50%, ASUS K56CM baterijos veikimas 208 minučių (3 valandos ir28 minutės) manau , kad geras rezultatas, tačiau jisnegali konkuruoti sutikrais Ultrabook‘ais. “Intel”Ultrabook‘ųreikalavimainurodo, kadnešiojamas kompiuteristuri veiktiilgiau kaip 5valandas, kad būtų vadinamasUltrabook‘u.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.