Kaip saugoti automobilių stiklus

parašė , 2019-03-20 20:59

Jeigu jūsų AGN stiklai ir vėl įskilo, galbūt jų tinkamai nesaugote? Stiklų saugojimas iš tiesų turėtų būti prioritetas ir į jį turėtų būti žvelgiama rimtai. Jeigu automobilių stiklai ir netvarkingi, ir nesaugojami, tuomet reikia galvoti, kas čia negerai. Ką daryti, kad galėtumėte drąsiai tarti: su mano auto stiklais viskas gerai? Štai keletas dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

Keisti, kai ateina laikas

AGN stiklaiJeigu matote, kad su stiklais ne kas, tai artėja automobilių stiklų perklijavimas, ir jo nereikėtų atidėlioti. Net ir menkas įtrūkimas gali išsiplėsti ir tapti nesaugaus važiavimo priežastimi. Stiklas lengvai gali būti sudaužytas, kai jis jau pažeistas. O jeigu įtrūkimai yra vairuotojo pusėje ir jie bent kažkiek apsunkina matomumą, tuomet irgi bus labai sunku ir reikės pakeisti stiklą. To iš tiesų net ir reikalauja kelių eismo įstatymai, kadangi vairuotojui matomumo neturėtų riboti niekas.

Saugotis akmenukų iš po ratų

Taip pat jums reikėtų labai atsakingai žvelgti į akmenukų iš po ratų šokinėjimą tiesiai į jus. Mat jeigu pavasarį atitirpus sniegams važiuosite keliais iš paskos sunkvežimiui, geriau laikykitės didesnio negu saugus atstumas. Mat ant kelio tikrai bus visokių smėlių, akmenukų, smulkios skaldos. Tai gali iš po kito didelio automobilio ratų lėkti tiesiai jums į stiklą ir jį praskelti. Taip dažnai ir būna. Taip pat geriau patys nevažinėkite vieškeliais, kurie yra nupilti žvyru, nes ir iš po jūsų pačių ratų gali atšokti akmenukai į stiklus ar kėbulą. O tai nėra nieko gero.

Laiku pakeisti valytuvus

Taip pat labai stebėkite savo valytuvų būklę. Gali būti, kad jūsų valytuvai yra jau seni arba netinkantys pagal modelį, todėl gali labai pakenkti stiklui, jį tiesiog subraižant. Taigi, turite pagalvoti ir apie tai, kokie turi būti valytuvai. Pirkite tik originaliai tinkančius jūsų automobiliui. Pirkite ne padirbtus pigiausius, o tokius, kurie užtikrintai galėtų nuvalyti stiklą, užtikrinti gerą matomumą prastu oru ir iš tiesų pakankamai gerai elgtųsi su jūsų stiklais – jiems nekenktų, nebraižytų.

Neklijuoti be reikalo lipdukų

Taip pat vertėtų saugoti stiklus ir nuo paprasčiausiai netyčinio blogo poveikio, tokio kaip lipdukų klijavimas. Geriau klijuoti reklamas ant kėbulo, o ne stiklo, nes ant stiklo kiekvienas vėliau likęs klijų lašas labai matysis, apsunkins matomumą. O jį nukrapštant galbūt pažeisite patį stiklą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.